Jei jis nori su jumis būti – jis su jumis bus

Kaip dažnai moterys laužo sau smegenis, spėliodamos: „Ką jis iš tikrųjų man jaučia?“, „Ar jis mane myli?“, „Ar jis tikrai nori būti su manimi?” O juk iš tikrųjų viskas be galo paprasta: jeigu vyras nori būti su jumis, jeigu jūs išties jam reikalinga ir brangi, jis paprasčiausiai pademonstruos jums tai savo poelgiais ir veiksmais.

Jums neteks sukti galvos dėl šių amžinų klausimų „Kas aš jam?“, „Ar mes turime ateitį santykiuose su juo?“, „Ar jis mane apskritai myli?” Juk jeigu nuolat ieškote atsakymų į visus šiuos klausimus, tai čia viskas akivaizdu – jūsų paprasčiausiai nemyli tokiu būdu, kad jūs meilę jaustumėte ir suprastumėte kiekviena savo ląstele…

Patikėkite, jei vyras tikrai nuoširdžiai jumis domisi, jis atvažiuos iš už tūkstančio kilometrų vien tam, kad jus pamatytų ir pabūtų kartu. Ir visiškai nesvarbu, koks ten oras lauke, kiek toji kelionė užims laiko ir kiek daug darbo jis šiuo metu turi.

Čia turi reikšmę tik vienas dalykas – kiek stipriai jis nori jus pamatyti. Juk greta jūsų jis pailsės, įgaus jėgų ir šiaip jausis pats laimingiausias, mylimiausias ir toks jums reikalingas. Tai argi nebuvo verta atvažiuoti?

Vyras, kuris domisi moterimi ir nori būti šalia būtent šios moters – jis bus šalia. Jis stengsis kuo dažniau girdėti jūsų balsą ir jus matyti, jis dės tam labai daug pastangų. Jis kiekvieną dieną rinksis jus ir kiekvieną dieną demonstruos savo jausmus būtent jums.

Jis neieškos jokių pasiteisinimų, kodėl ištisas savaites su jumis nesusisiekė, kur buvo pradingęs – viso to nebus dėl vienos paprastos, tačiau labai reikšmingos priežasties: jis pats be jūsų tiek laiko neištvers. Be jūsų jau tokiu artimu tapusio balso, kvapo, be jūsų rankų šilumos, švelnių lūpų…

Jis pernelyg jus brangins ir bijos prarasti ar kaip nors įskaudinti, kad paprasčiausiai išnyktų iš jūsų gyvenimo nežinoma kryptimi ilgam laikui, be jokių paaiškinimų ir rimtų priežasčių.

Įsiminkite kartą ir visiems laikams šitą elementarią tiesą: vyras, kuris nori būti su jumis – jis tiesiog su jumis bus, ir taškas. Jis nedalins savo dėmesio kaip išmaldos, lygiai tokioms dozėmis, kad galutinai jūsų neprarastų.

Ne, su išties mylinčiu vyru taip nebūna. Su juo savo viduje neteks patirti to ledinio pojūčio: „Aš lyg ir turiu vyriškį, bet kaip ir anksčiau jaučiuosi viena…”

Todėl niekada nesitenkinkite santykiais, kuriuose šitaip jausitės, nes kaip ir visi žmonės, esate nusipelniusios žymiai daugiau. Na, bent jau mylėti ir būti mylima. Rūpinkitės savimi ir visada prisiminkite tai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *