Jei moteris neatsiliepia, vyras neprivalo jos siekti

Moterys dažniausiai galvoja, kad būtent tokiu būdu patikrins ir sužinos tikrąjį vyro požiūrį į save. Moteris specialiai įjungia “visiško ignoravimo” arba “šaltos nepasiekiamos karalienės” režimą, kad pasižiūrėtų, ar vyras ir toliau jos sieks.

Tačiau bėda yra ta, kad normalią ir adekvačią savivertę turintis vyras nešvaistys laiko ir pastangų moteriai, kuri iš visų jėgų savo elgesiu duoda jam suprasti, kad jis jai absoliučiai neįdomus ir visiškai nerūpi.

Greičiausiai vyras nesuks sau galvos, kad pamėgintų suprasti, jog jūsų “ne” – iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip baisiai užmaskuotas “taip”. Nes vyras suvokia moters signalus tiesiogiai, o ne perkeltine prasme.

Dėl to, jei norite, kad vyras ir toliau jums asistuotų, tai bent jau nusišypsokite jam, būkite mielos, draugiškos. Juk tai nereiškia, kad tuo iškart duosite jam suprasti, jog jau tapote jo moterimi iki grabo lentos ir kad jam daugiau nebereikia nieko daryti. Jūs tuo paprasčiausiai parodote savo nuoširdų suinteresuotumą ir nieko daugiau.

Supraskite – tik vyras su žema saviverte ar koks nors tironas, manipuliatorius toliau sieks moters, kuriai akivaizdžiai į jį nusispjauti. Tačiau patikėkite – jis žino, kokiu tikslu tai daro ir kai tik pasieks, ko norėjo, jis dar primins visus jūsų išsidirbinėjimus, o paskui greičiausiai praras bet kokį susidomėjimą jumis.

Yra dar vienas svarbus momentas, į kurį būtina atkreipti dėmesį. Jeigu vyras iškart ima siekti būtent intymaus artumo, tai greičiausiai jam tik šito iš jūsų ir tereikia. Dėl to, jei toks vyras jums netinka, nereikia elgtis ir toliau su juo draugiškai bei mielai, juk vyras gali suprasti, kad uždegėte jo siekiui žalią šviesoforo signalą.

Tiesiog pasakykite, kad kol kas esate tam nepasiruošusi ir jeigu po to jis pradings, reiškia, jam išties iš jūsų tereikėjo tik vieno. Ką gi, pasitaiko, nieko tragiško. Pasidžiaukite, kad iškart jį “perkandote”.

Dėl to, mielos moterys, nereikia paskui kaltinti vyrų dėl to, kad jis taip greitai “atvėso”, jei atvirai demonstravote jam savo pranašumą ir abejingumą. Būtina išmokti balansuoti tarp suinteresuotumo ir tam tikros distancijos – štai tada bus viskas puiku. Sėkmės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *