Jei vyras nereaguoja į moters prašymus

Bendraudama su vyru, moteris gali padaryti nemažai klaidų.

Daug moterų skundžiasi vyrais, kad tie neskuba tenkinti jų prašymų. Panagrinėkime, kodėl stipriosios lyties atstovai gali taip elgtis, ir kaip galima būtų moterims šiek tiek pakoreguoti savo pačių elgesį.

Psichologai įsitikinę, kad prašančios moterys dažnai daro visą eilę tipiškų klaidų, dėl kurių paskui tenka patirti negatyvias pasekmes. Kas tai per klaidos?

Įsakmus arba vaikiškas, maldaujantis balsas. Subrendusi, suaugusi moteris naudojasi savo balsu kaip įrankiu gauti trokštamą, nebaugindama vyriškio svetimais.

Laukimo pozicija. Jei norite dovanų, dėmesio, įsipareigojimų įvykdymo – prašykite. Tačiau moterys vietoje to pasirenka laukimo poziciją ir nežinia kodėl tikisi, kad vyras pats susiprotės, ko iš jo laukiama. Nieko iš to neišeis. Vienintelė išeitis – tiesiai išsakyti savo norus ir pageidavimus.

Naudojate žodį “privalai”. Bet kokie prievarta, tame tarpe ir prievartavimas žodžiu “privalai”, atmuša bet kokį norą ką nors daryti, net jeigu prieš tai būta nuoširdaus noro tuo užsiimti.

Nieko neduodate mainais. Labai dažna klaida. Harmoningi santykiai įmanomi tik tada, kai abu partneriai pasirengę duoti, dalintis. Parodykite daugiau meilės, rūpestingumo, dėmesio ir pamatysite, kiek jautresnis jūsų poreikiams taps partneris.

Pernelyg užkelti reikalavimai. Jeigu reikalaujate iš žmogaus pernelyg daug, visiškai tikėtina, kad jis bus paprasčiausiai nepajėgus išpildyti prašymus. Pavyzdžiui, adekvati jūsų trokštamos dovanos kaina neturėtų viršyti maždaug 10% partnerio atlyginimo ar pajamų. Kvaila reikalauti briliantų iš vyro, gaunančio vidutinį atlyginimą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *