Jeigu ieškote to, kas neegzistuoja, jūsų laukia visiškas krachas

Labai dažnai mes patys iki galo nesusigaudome, ko tiksliai norime, todėl klystame rinkdamiesi partnerį ir vis iš naujo lipame ant to paties grėblio. Tai gali tapti tikrai didele problema. Mums atrodo, kad kai tik sutiksime savo idealų partnerį, viskas susitvarkys savaime ir mes iš karto tapsime laimingi ir santykių labui apskritai nereikės jokių pastangų. Tačiau tai – visiška utopija.

Viskas ne taip paprasta ir akivaizdu, kaip mums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ne visada pavyksta sutikti „meilę iš pirmo žvilgsnio“ ir po gana trumpo laiko visiškai nenusivilti šiuo žmogumi. Deja, taip nutinka gana dažnai. Tačiau kodėl taip atsitinka? Todėl, kad turime pernelyg daug kartais absoliučiai nerealių lūkesčių, ir žmonės tiesiog negali jų patenkinti, o iš esmės ir neprivalo to daryti. Nori – daro, nenori – nedaro. Tai tik jų pasirinkimas.

Labai svarbu suprasti, kad, pavyzdžiui, tas vyras, kuris visada ir visur yra „kompanijos siela“ ir kuris „seksualus, bet save įsimylėjęs egoistas“, kurį taip lengva įsimylėti, vargu ar taps gera partija santuokai, t.y. rūpestingu ir atsakingu vyru jums ir tėvu jūsų vaikams. Jums visgi reikėtų suprasti, su kuo norite gyventi realybėje – „alfa patinu“ ar geru ir išties būtent jumis suinteresuotu, norinčiu artimiausiu laiku su jumis sukurti šeimą vyru. Tiesiog sąžiningai atsakykite sau į šį klausimą.

Juk nuo atsakymo kaip tik ir priklausys, ko jums galiausiai reikės ieškoti ir į ką apskritai verta atkreipti dėmesį. Aistra – nuostabus, geras dalykas, santykiai be aistros neįmanomi, bet jei žmoguje jus traukia vien tai, o į jo asmens savybes norėtųsi apskritai užmerkti akis – tai jau pavojaus signalas. Signalas, kad tai NE JŪSŲ žmogus.

Tas pats pasakytina apie įvairaus plauko „blogas mergaites“, „barakudas“, „kales“ ir padorias geras moteris, turinčias gerą širdį. Ar norite nuolat gyventi kaip ant parako statinės, nes visiškai nežinote, ko sekančią minutę tikėtis iš savo „blogiukės“, ar visgi jums norisi taikos ir ramybės šeimoje, kurią planuojate sukurti artimiausiu metu? Priklausomai nuo to, kokie prioritetai jumyse vyrauja – toks turėtų būti galutinis jūsų sprendimas, renkantis partnerį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *