Jeigu vyras myli, jis jus girdi

Žinote, kaip galima lengvai įsitikinti, kad vyras išties jus myli? Viskas labai paprasta, tereikia tik pasižiūrėti, ar jis jus apskritai girdi. Ar svarbūs jam jūsų troškimai ir poreikiai.

Patikėkite, vyras visada girdi visus moters žodžius ir prašymus, bet būtent nuo to, ar jis ją myli, ar ji jam svarbi, priklauso – išgirs jis visus tuos žodžius ir prašymus, ar tiesiog nuleis negirdomis ir ignoruos.

Dėl to, atvirai sakant, negaliu suprasti tų moterų, kurios tvirtai pareiškia: „Tegu jis manęs negirdi, tegu apskritai dažnai nepaiso mano pageidavimų ir nuomonės, bet aš vis tiek žinau, kad jis mane myli”. Kas per kvailystė? Juk apie vyro jausmus visada byloja būtent jo poelgiai ir veiksmai.

Labai svarbu išties tai suprasti, o ne žvelgti į pasaulį per rožinius akinius, kartojant kaip papūga: „Oi, jis vis tiek mane myli, jis pats man tai sakė”. Gal ir sakė, sakyti jis gali ką tik nori, ką jūs tik norite iš jo išgirsti, o štai jeigu žodžių nepatvirtina absoliučiai jokie veiksmai – grybo verti yra tie jo žodžiai.

Žinote, jau geriau tegu jis nerėkauja kiekvienoje sankryžoje apie savo jausmus jūsų atžvilgiu, kur kas svarbiau jo veiksmuose, žvilgsnyje, elgesyje kasdien matyti meilę jums. Jūs jausitės ypatinga ir vienintele jam, jausitės apsaugota ir mylima. Jausite, kad jūsų poreikiai jam išties svarbūs. Be galo malonūs pojūčiai.

Labai norėčiau, kad taip būtų visoms moterims, tame tarpe ir man, savaime aišku. Tačiau kad taip būtų, moteris turi išmokti save vertinti ir jaustis svarbia. Netaupyti savo pačios ir savo troškimų sąskaita. Žinoti, kad esate vertos geriausio. Tada būtent taip ir bus.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Jeigu vyras myli, jis jus girdi”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *