Jeigu vyras nė kiek nesistengia dėl jūsų, tai jūs jam nereikalinga

Vyro ir moters santykiuose turi būti tam tikra pusiausvyra. Tai yra, moteris turi būti rami, o vyras jausti lengvą įtampą. Būtent ant vyro pečių gula rūpinimasis savo namais, materialine gerove ir komfortu. Ir jeigu jis nerodo jokių pastangų dėl to, verta susimąstyti apie tokių santykių tąsą.

Vyras, kursi suinteresuotas išlaikyti savo moterį, visada bus atkaklus. Jis suras būdų, kaip ją laimėti, net būdamas visiškas flegmatikas, nepasitikintis savimi ar pasyvus tipas.

Jeigu vyras „neįsitempia“, tai moteris jam nereikalinga

Suinteresuotas vyras stengsis investuoti į jūsų santykius visus savo resursus: laiką, pinigus, galimybes. Žinoma, įvairių žmonių galimybės skiriasi, bet jūs būtinai pajusite jo pastangas ir gerą nusiteikimą jūsų atžvilgiu.

Pajusite jo potraukį, jo susidomėjimą jumis kaip moterimi, o ne kaip motina., drauge, psichologe ar auka.

Šalia jo jūs jausitės būtent moterimi, kurią jis vertina ir brangina, o ne žmogumi, kurį jis išnaudoja ir laikosi tik už to, ką jūs pati jam ir duodate.

Jūs nejausite, kad jis įdeda į santykius mažiau už jus> Jis nepagalės jums duoto to, kas yra jo jėgoms.

Jūs nejausite įtampos. Jūs jausitės rami, nes esate jam reikalinga. Jam įdomūs jūsų jausmai ir svajonės. Jūsų planai sutampa. Jam rūpi jūsų nuomonės ir sveikatos būklė.

To sunku nepastebėti. Jeigu jūs dėl to abejojate, tai to paprasčiausiai nėra. Ir tai reikia pripažinti. Ir pasitraukti iš sudėtingų, nereikalingų santykių, kurie traukia iš jūsų energiją. Juk bet kokios graužiančios abejonės pamažu alina moterį. Tik visiškas tikrumas suteikia stabilumo ir ramybės jausmą.

Tiksliausia gerų santykių diagnozė: jūs – rami, o vyras – lengvai įsitempęs. Bet ne atvirkščiai. Jeigu vyras nededa jokių pastangų, tai jūs jam nereikalinga.

Lengva įtampa vyrui – tai impulsas veikti! Jo energija turi transformuotis į poelgius, siekius, planų įgyvendinimą.

Visiška vyro ramybė skatina jį degraduoti. Ji slopina jo vyrišką pradą.

Juk jūs ir taip susitaikote su jo trūkumais. Juk jūs atleidžiate jam už viską, todėl jis gali būti ramus. Jūs neišeisite, nepamesite jo, tai kam jam vargintis, stengtis jus prisirišti, rūpintis jumis, kažką dėl jūsų daryti. Jūs ir taip niekur nedingsite.

Žmonės iš esmės nesistengia siekti pergalių, jeigu jiems ir taip viskas gerai, jeigu jie viskuo patenkinti. Bet kuri žmogus iš prigimties yra tinginys.

Gyvūnai taip pat. Liūtas negalvoja, kaip sumedžioti antrą antilopę ir atidėti ją ateičiai į šaldiklį. Vieną jis jau užmušė, pamažu drasko ir ryja, kol mėsa nepasibaigs ar nepages. Pasaulis yra paprastesnis, nei mums atrodo. Tai mes patys jį darome sudėtingą.

Visiškas vyro suinteresuotumo nebuvimas ir reiškia tik visišką jo nebuvimą. Ir nieko daugiau!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *