Jie tiesiog Geri Žmonės

Šie žmonės ateina į mūsų gyvenimą tamsiausiu ir niūriausiu laikotarpiu. Kai papuolame į sudėtingas aplinkybes ir nerandame sprendimų… Kai apima beviltiškumas ir liūdesys.

Tačiau jie retai pasilieka su mumis ilgam, todėl didelė laimė – juos sutikti. Jie tiesiog atlieka tai, ką reikia, ir pasitraukia. Dažniausiai taip, bet tai gali būti ir artimi žmonės. Tačiau mes visą gyvenimą prisimename juos su didžiausiu dėkingumu… Juk jie mus išgelbėjo!

Jų pagalba gali būti įvairi, tačiau visada – būtent tokia, kokios tuo metu reikia žmogui. Jie tikrų tikriausi gelbėtojai!

Pavyzdžiui, gali būti žmonės-šaltiniai. Jie įkvepia ir pripildo energija. Kai jūs jau nuleidžiate rankas, pavargote ar netekote vilties – ateina toks žmogus. Nuo jo sklinda kažkokia ypatinga vidinė jėga ir stiprybė.

Ir jis tiesiog kalbasi su jumis, o jūs tuo metu jau pajuntate įkvėpimą. Jis sako: “Tu viską įveiksi! Tu gali, juk tu gabus! Tiesiog pradėk, ir pamatysi, kaip puikiai viskas gausis!“

Galbūt, jis kažkaip kitaip kalba, bet esmė būtent tokia. Ir po bendravimo su juo jūs tarsi lėktuvas, kuris pasiruošęs skrydžiui. Kaip paukštis, kuris prisiminė, kad turi sparnus ir gali skraidyti!..

O dar yra žmonės-atrama. Jie pasirodo itin sunkiu metu, kai jūs jau netenkate jėgų nuo užgriuvusių išbandymų. Jie atsistoja šalia, kad atsiremtumėte, jie padeda nešti sunkią naštą. Besąlygiškai padeda materialiai. Palaiko, padeda spręsti problemas.

Nes jūs sutrikę ir pasimetę. O jie tampa jums atrama tuo metu. Nuveža jūs kažkur, skambina, kad sutvarkytų reikalus, padeda su dokumentais, nuperka maisto – ir visos bėdos palaipsniui traukiasi.

Yra ir žmonės-atgaiva – tai kritiniu metu sutikti žmonės, kurie padeda atsigauti ir užgydyti sielos žaizdas. Vien pokalbis su šiuo jautriu ir geru žmogumi suteikia jums dvasinių jėgų.

Jie išklauso, padeda suprasti situaciją, gali geranoriškai pasiūlyti veiksmingų patarimų. Padeda sugrąžinti dvasinę ramybę, gyvenimo džiaugsmą, o kartais – ir sugrąžinti į gyvenimą.

Pagalba žmonėms gali būti įvairi. Kartais reikia nedidelio postūmio, palaikymo ar tiesiog gero žodžio – ir žmogus atsigauna. O kartais reikia rimtos pagalbos, kad žmogus atsitiestų po patirtų sunkumų.

Todėl žmonės, kurie padeda kitiems – tikri dangaus pasiuntiniai, angelai, arba kitaip tariant – tiesiog šviesūs, geros širdies Žmonės. Mes visada juos prisimename su dėkingumu, o patyrę, koks reikšmingas buvo jų palaikymas – ir patys ištiesiame pagalbos ranką pakliuvusiems į bėdą.

Būkime geri vieni kitiems…

RUVINaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *