Judu vienas kitą mylite, tačiau negalite būti drauge

Nėra nieko blogiau, kaip neįtikėtinai įsimylėti žmogų, su kuriuo tiksliai negali būti kartu. Kai vienas iš jūsų jau turi santykius arba tiesiog netinkamas laikas, arba sunku susitaikyti, kad nieko nesigaus. Tačiau tai nereiškia, kad tai turi sugriauti tau gyvenimą. Štai kaip galima susidoroti su situacija, kai mylite vienas kitą, bet negalite būti kartu:

Pripažinkite savo jausmus

Nekaupkite jų savyje ir neapsimetinėkite, kad jų nėra – tai niekam nepadės. Prisipažinkite, kad tikrai jį mylite, kad jums liūdna, jog negalite būti kartu. Leiskite sau kentėti ir viską išjausti, pagalvoti, kodėl viskas klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Laikui bėgant, tai suteiks daugiau aiškumo.

Raskite būdą susitaikyti su situacija

Lengviau pasakyti, nei padaryti, ir tam reikia laiko, tačiau svarbu to siekti. Svarbu surasti būdą, kaip priimti savo situacijos realybę, kad galėtumėte tęsti savo gyvenimą, neprisirišdami prie to, kas neskirta jums.

Nukreipkite energiją į save

Vien todėl, kad mylite vienas kitą, bet negalite būti kartu, dar nereiškia, kad dabar turite save apleisti ir užmiršti. Priešingai, turėtumėte pasirūpinti būtent savo fizine, psichine, emocine ir dvasine būkle.

Išsiaiškinkite, ar įmanoma draugystė

Tai, kad negalite būti kartu kaip pora, nereiškia, kad negalite būti draugais. Aptarkite, ar realu tęsti bendravimą nesitikint kažko daugiau. Galbūt atslūgus aistrai galėsite pasimėgauti platoniškais santykiais.

Kai būsite pasiruošę, atverkite savo širdį kitam

Prireiks laiko, kol jausmai žmogui, su kuriuo negalite būti drauge, atvės, tačiau taip atsitiks. Ir tada atsiverkite naujai meilei. Dabar tai sunku netgi įsivaizduoti, tačiau viskas bus gerai, patikėkite

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.