Teoriškai veidrodžio valymas neturėtų būti sudėtingas. Keli purslai valiklio, po to kruopščiai nušluostyti, ir visa tai, atrodytų, turėtų palikti spindintį paviršių be jokių dryžių ar blizgesio. Tačiau pernelyg dažnai taip nesigauna.
Jei jums tai pažįstama, tikriausiai netinkamai valote veidrodį. Štai kelios dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurių reikėtų vengti.
Venkite šių klaidų valydami veidrodį
Daug dėmesio skiriama tam, kad veidrodžiui valyti naudotumėte tinkamą priemonę, tačiau daugelis dažniausiai daromų klaidų yra susijusios su valymo technika ir tuo, kas naudojama valymui. Pateikiame keletą šių klaidų pavyzdžių:
1. Popierinių rankšluosčių naudojimas
Kad ir kokie patogūs būtų popieriniai rankšluosčiai, jie paprastai palieka pūkelių, todėl veidrodis atrodo nuolat purvinas. Vietoj to naudokite švarią mikropluošto šluostę.
2. Nenuvalote dulkių
Dėl susikaupusių dulkių veidrodis atrodo nešvarus. Kai iš karto panaudojate valymo priemonę, nenuvalę dulkių, jos sudrėksta ir pasklinda po visą veidrodį. Procesas bus lengvesnis, jei pirmiausia veidrodį nuvalysite švaria, drėgna mikropluošto šluoste, kad pašalintumėte dulkes.
3. Nešvarios šluostės ar kempinės naudojimas
Visada valykite veidrodį šviežia, švaria šluoste. Ta, kurią naudojote likusiai kambario daliai valyti, yra purvina, todėl veidrodis atrodys dar blogiau, nei prieš pradedant valyti.
4. Valiklio purškimas ant veidrodžio
Viską darote teisingai, bet vis tiek galiausiai gaunate purviną veidrodį? Kai kurie žmonės mano, kad šią problemą padeda išspręsti valiklio purškimas ant skuduro, o ne ant veidrodžio.
Purškiant ant veidrodžio, lengva persistengti ir panaudoti kur kas daugiau valiklio, nei reikia. Tokiu atveju gali susidaryti lašai, o iš jų – dryžiai. Purškiant ant šluostės, o ne ant veidrodžio, to išvengsite.
.