Jūs tikrai norite santykių?

Paradoksas. Visi ieško savo žmogaus, tinkamo partnerio, svajoja apie tai – atvirai ar paslapčia. O santykių su tuo žmogumi tuo tarpu nori tik vienetai.

Nori sekso, nori saugumo jausmo, pasismaginimo, valdžios, malonumų… Ko ten dar visiems norisi? Socialinio “normalumo” – atseit, žiūrėkite, su manimi viskas gerai, aš turiu porą. Nori materialaus stabilumo – visgi dviese paprasčiau, nei pavieniui. Nori mamai ir tėčiui atsiskaityti – štai jums ilgai laukti anūkai…

Ir taip toliau pagal sąrašą.

O štai realių santykių – nesinori.

Jei pradėsi su žmogumi santykius, savo viduje tu pakelsi jo vertę savo akyse. Žmogus tampa tau svarbus. Tau svarbus jo palaikymas ir dalyvavimas tavo gyvenime. Svarbu dalyvauti jo gyvenime. Tu prisiimi tam tikrą konkrečią atsakomybę. Tokią, kad jeigu kažkas nesigauna, jeigu, neduok Dieve, ištiko bėda, tu negalėsi likti nuošalyje. Tau norėsis patirti su šiuo žmogumi ir džiaugsmą, ir bėdas. Kartais nesinorės, bet vis tiek teks. Nes santykiai vertingi.

Tačiau viso to reikia toli gražu ne visiems. Pernelyg sudėtinga, pernelyg skausminga, pernelyg apriboja. Pernelyg nesuprantama ir neapibrėžta.

Anksčiau niekaip negalėjau suprasti – kas per velniava? Kodėl santykiuose su vyrais dedasi tokia nesuprantama nesąmonė? O paskui toptelėjo: jeigu ieškau santykių viskame, pradedant šokiais, baigiant seksu, tai visiškai nereiškia, kad ir visi kiti žmonės ieško to paties. Reikia paprasčiausiai išmokti atskirti, kas ko ieško. Ir aš to mokausi po truputėlį.

Jeigu jums norisi tikrų santykių, jūs juos būtinai turėsite. Jeigu ne šiandien, tai rytoj. Jeigu ne rytoj, tai po metų. Nuo šito nepabėgsi, tiesiog reikia būti sąžininga su savimi. Ir tiesiai duoti suprasti partneriui, ko būtent jums reikia: draugiško sekso ar ilgalaikės artimos partnerystės. Ir prieš išklausydama atsakymą, būtinai nusiimkite rožinius akinius.

O dar atminkite, kad dažniausiai žmogus sprunka iš mūsų gyvenimo tiesiog dėl to, kad negali duoti, ko jums reikia.

Neturi jis šito. Ir taškas.

Nereikia semti sriubos šakute. Šakutė tam neskirta.

O ką daryti su situacija – šitai visada renkamės patys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *