Ką apie jus gali papasakoti kojų padėtis, kai sėdite

Originalas

Mes nesąmoningai pasirenkame vieną ar kitą pozą, beveik niekada nesusimąstydami apie tai. O juk per pasąmonę pasireiškia mūsų slapti instinktai ir troškimai.

Kiek galima sužinoti apie sėdintį žmogų, vos pažvelgus į jo kojas?

A. Keliai suglausti, kulnai į šalis

Dažnai žmonės, kurie mėgsta sėdėti tokia poza, stengiasi nepastebėti problemų, vadovaudamiesi šūkiu „Jeigu užsidengsime galvą antklode, tai pabaisa išnyks“. Jie tiki, kad viskas išsispręs savaime. Kartais toks požiūris pasiteisina, o kartais – ne. Pastaruoju atveju savo problemas jie perkelia ant kitų pečių.

Su tokiais žmonėmis lengva bendrauti. Jie sugeba greitai „persijungti“, labai retai galvoja apie tą patį visą dieną. Jie būna kūrybingi, žavingi, infantilūs ir šiek tiek išlepę.

Tokie žmonės iš pradžių pasako, o paskui galvoja, ką pasakė.

B. Viena koja užmesta ant kitos

Šia poza sėdi svajingi žmonės, turintys lakią vaizduotę ir mėgstantys sakyti „Ak, jeigu būtų…“

Tarp jų dažnai pasitaiko vadinamųjų kompanijų sielų ar vakarėlių liūtų. Su jais nebūna nuobodu, jie nuolat kuria naujas, kartais beprotiškas idėjas.

Tokie žmonės mėgsta keliauti ir lengvai susiranda naujų draugų. Jie neims kantriai laukti pirmadienio ar Naujųjų metų, kad pradėtų gyvenimą nuo tuščio lapo. Kam? Juk galima pradėti nedelsiant!

Jie gali akimirksniu pakeisti įvaizdį, partnerį, veiklos sferą, gyvenamąją vietą – miestą ar net šalį.

C. Keliai į šalis, kulnai suglausti

Žmonės, kurie taip sėdi, geriau už kitus žino, koks turi būti tikras komfortas. Jie neims per išeigines vaikščioti po parduotuves, kad susikurtų naują įvaizdį, bet sugeba išleisti daug pinigų naujiems kvepalams ar kremui.

Jų santykis su drabužiais ir daiktais labai sudėtingas. Šiuo atžvilgiu jie labai kaprizingi ir išrankūs.

Gana dažnai juos supa chaosas. Tačiau tai, kas kitiems atrodo kaip baisi netvarka, būna tam tikra loginė sistema: bet kurį reikalingą daiktą šeimininkas gali surasti užmerktomis akimis.

Jų silpna vieta – nesugebėjimas susitelkti į vieną dalyką. Jie gana ilgai koncentruojasi, tačiau greitai nukrypsta nuo temos.

D. Kojos lygiagrečiai

Tokia poza sėdintys žmonės paprastai nemėgsta vėluoti ir negali pakęsti, kai vėluoja kiti.

Jie būna daug mąstantys, inteligentiški, pažeidžiami, įsitikinę, kad prasta taika geriau už širdingą barnį, pasijunta nejaukiai, kai kas nors šalia ima viešai demonstruoti savo jausmus.

Jeigu žmogus mėgsta sėdėti suglaudęs kojas ir remdamasis visa pėda į grindis, tai jis yra gana tiesmukas, atviras, gali būti šiek tiek per griežtas arba pedantas iš prigimties.

Jeigu žmogus dar šiek tiek pakelia pirštų galus, remdamasis į užkulnius, būkite tikri, kad jis neleis savęs nuskriausti. Toks žmogus, nors ir atrodo santūrus, iš tikrųjų visada sugebės atsikirsti ir apsiginti, nes pasaulis jam – priešiška aplinka, o jo namai – saugus prieglobstis, tvirtovė, tarp kurios sienų galima pasislėpti nuo visų negandų.

Bet kokią pastabą jis suvokia kaip užuominą, kad su juo kažkas negerai, ir iškart pradeda kontrataką.

E. Abi kojos pakreiptos į vieną šoną

Žmonės, kuriems patinka taip sėdėti, paprastai nesiveržia tuoktis, o jeigu susituokia, tai neskuba susilaukti palikuonių anksčiau, nei įgis išsilavinimą, padarys karjerą, nes mano, kad viskam turi būti savas laikas.

Jie pasižymi atkaklumu (kartais pereinančiu į užsispyrimą) ir nuosekliu tikslo siekimu. Garbėtroška priverčia šiuos žmones pamiršti kaprizus ir judėti į priekį – ten, kur turi išsipildyti jų svajonės.

Jiems nepaprastai svarbu, kaip jie atrodo. Stebėtojas iš šalies net neįtars, kiek daug pastangų gali įdėti šie žmonės, kad palaikytų idealią formą.

Sielos gilumoje jie šiek tiek nepasitiki savimi, todėl dažnai agresyviai reaguoja į kritiką, net ir visai konstruktyvią bei draugišką.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *