Kai iš santuokos pasitraukė magija

Santuoka, kurioje ankšta – ar teko kada taip pagalvoti apie savo porą, kuri lyg ir sėkminga, iš pirmo žvilgsnio? Kodėl pakankamai dažnai atsitinka taip, kad labai sėkmingai prasidėjusi santuoka staiga kažkaip nublanksta, išblėsta, kažkas pasikeičia sutuoktinių santykiuose, tarytum kambaryje būtų kas nors šviesą išjungęs.

Kai pagalvoji, tai ir meilė lyg ir niekur nedingo, ir bendrų interesų esama, kaip ir anksčiau. Bet kažkaip nuobodu, nejauku būti dviem dar visai neseniai be galo artimiems žmonėms.

Taip jau būna: kažkas sulūžo santykiuose, iš jų pasitraukė gyvumas, gyvas susidomėjimas. O gal jo ir nebuvo? Panagrinėkime drauge. Bet kad suprastume kiekvieno konkretaus atvejo niuansus, būtina dėmesingai išklausyti abi puses.

Chemija, magija – vadinkite, kaip norite, bet tai išnyko iš sutuoktinių bendravimo, kažkur nepastebimai pasitraukė. O gal tos chemijos ir magijos apskritai niekada nebuvo? O buvo tik noras įgyvendinti dar vaikystėje įsisavintą scenarijų: susisukti nuosavą lizdą, turėti savo šiltus namus.

Jausmai irgi klostėsi pagal griežtą schemą: taip reikia, taip turi būti, taip norisi. O ką, jeigu tuo auksiniu laikotarpiu, išnaudotu trapiam šeimyniniam nameliui statyti ant smėlio pamatų, jūs būtumėte pamėginę realizuoti save? Užsiimti tuo, kas išties domino ir kas duos ateityje gerus dividendus, sukurs jūsų asmeninį resursą, kurio negalės išklibinti jokie permainų vėjai?

Visa tai sudėtingi samprotavimai, labai apytikrės prielaidos. Galbūt jūsų santuoka – kaip tik tai, ką galima išvystyti ir pagerinti iki tokio laipsnio, kad būtent tai taps jūsų gyvenimo prasme, didžiausiu džiaugsmu?

Viskas priklauso nuo žmogaus. Ar turi jis kantrybės ir noro girdėti partnerį, o gal priešingai – girdėti save, įsiklausyti į aplinkinį pasaulį. Sunku duoti kokį nors patarimą, atsakymas greičiausiai slypi jumyse. Jūs patys esate magai ir burtininkai savo gyvenime, tame tarpe ir santuokoje, kaip svarbioje, bet ne pačioje svarbiausioje gyvenimo sferoje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *