Kai negalite be jo gyventi. Nevykusių santykių scenarijai

Meilė ir įkvėpimas – nuostabu, tačiau kartais jie veda prie neigiamo rezultato, o moterys taip prisiriša prie partnerio, kad atrodo, kad be jo negali gyventi.

Neretai taip nutinka, kai tik įsimylite, aplinkinis pasaulis iš karto pasikeičia, tampa ryškesnis, gražesnis, o pilve tarytum iš tikrųjų plazdena drugeliai. Tokioje būsenoje sunku pastebėti, kad vyras neskuba užmegzti santykių ir pamažu tolsta nuo jūsų. Šioje situacijoje labai svarbu įvertinti ir analizuoti, kodėl taip nutinka, ir veltui nesistengti jam įrodyti savo meilės.

Pagrindinė taisyklė – perjungti jo dėmesį į jus, suteikti jam pretekstą susimąstyti apie jūsų bendrą ateitį. Turėkite galvoje, kad perdėta iniciatyva ir audringas jausmų demonstravimas santykių pradžioje gali atstumti partnerį (tai galioja ir vyrams, ir moterims).

Ką daryti?

Stebėkite partnerio elgesį

Atsipalaiduokite ir pradėkite stebėti, kaip vyras rodo jums dėmesį. Pagrindinė užduotis – atskirti savo iliuzijas, fantazijas nuo realybės. Šiuo atveju svarbūs vyro poelgiai ir jo gero požiūrio į jus įrodymai, o ne tai, ką regite savo svajonėse.

Pasinaudokite „Auksinės interesų skalės” technika – įsivaizduokite skalę, padalintą į 10 dalių, kiekviena iš kurių parodys jūsų reakciją į vienokias ar kitokias dėmesio apraiškas. Pavyzdžiui, jeigu jis dovanoja gėlių ir supažindina su savo šeima, tai bus garantuoti 10 balų, o jeigu jis rašo socialiniuose tinkluose 2 kartus per dieną, tai bus vienas balas.

Leiskite jam pirmam įsimylėti

Sukurkite intrigą, leiskite vyrui jus geriau pažinti, tada užsiminkite, kad jūs taip pat juo domitės. Kalba eina ne apie tai, kad jis pats negali susiprotėti apie jūsų simpatiją, bet ir ne apie tai, kad reikėtų daryti jam spaudimą.

Persijunkite

Jūsų gyvenimas, reikia tikėtis, ir taip yra pakankamai įdomus bei kupinas įvykių, jūs ir taip turite kuo užsiimti, nepriklausomai nuo to, turite mylimąjį ar neturite. Kartais svarbu persijungti į darbą, pomėgius, draugus ar sportą. Jeigu jau spėjote įsimylėti, o išrinktasis dar tik pradeda jumis domėtis, leiskite jam pačiam pasiekti „reikiamą kondiciją”. Suraskite laiko knygai, kurią seniai norėjote perskaityti, užuot laukusi, pavyzdžiui, eilinės žinutės.

Penki visiškai neveiksmingi scenarijai

„Diedas su sijonu”

Tokia pozicija praktiškai visais atvejais veda į pralaimėjimą. Nesiekite kunkuliuoti nežabota iniciatyva, leiskite partneriui iš pradžių paskirti jums pasimatymą ir paprasčiausiai paskambinti, kad paklaustų, kaip jums sekasi.

Rūpestinga mamytė

Atminkite, kad viską reikia daryti saikingai, per didelė globa gali pakenkti jūsų santykiams.

Tamsta mokytoja

Jeigu jums nenumaldomai norisi padaryti viską kaip galima geriau ir padėti vyriškiui atrasti teisingą kelią, tai bent jau pasistenkite tai daryti švelniai ir neįkyriai, pasitardama su juo. Nerėžkite savo genialių idėjų ir nuomonės įsakmiu tonu, tokie dalykai sugadins netgi pačius laimingiausius santykius.

Infantili mergaitė

Strategija „girdžiu tik pati save ir noriu būti su juo visada“ netinka stipriam aljansui. Kad ir kaip vyras jums patiktų, neapsiribokite vien tik jo gyvenimu ir interesais.

Vartotoja

Vyras tikrai neįvertins vartotojiško požiūrio, kai imsite reikalauti dovanų ir kelionių į palmių salas, o iš savo pačios pusės būsite nepasiruošusi skirti jam dėmesio ar apskritai jį ignoruosite kaip asmenybę.

Patarimai sėkmingiems santykiams

Kurkite partneriškus, komandinius santykius, kuriuose viešpatauja harmonija ir tarpusavio supratimas, ugdykite sau saiko jausmą.

Ginkite savo asmenines ribas, nepamirškite savirealizacijos, skirkite laiko asmeniniams reikalams ir asmeninių tikslų siekimui, suteikdami tokią pat galimybę ir vyrui.

Neleiskite svetimiems žmonėms kištis į jūsų santykius – nei draugėms, nei tėvams, nei kolegoms. Atminkite, kad meilėje yra tik du žmonės, todėl stenkitės visas problemas spręsti privačiai.

Su partneriu elkitės pagarbiai, nesistenkite jo keisti ar pritaikyti savo reikmėms. Jei jį mylite, tikrai pajėgsite susitaikyti su kai kuriais trūkumais ir ypatumais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *