Kai sutinki savo žmogų po to, kai praradai bet kokį tikėjimą meile

Pažintis su juo nepadarys didelio įspūdžio. Tu pamanysi, kad visiškai nesiskiria nuo kitų vyrų, kuriuos pažinojai anksčiau. Ir būsi tikra, kad tavo gyvenimas vėl sukasi ratu.

Ne tai, kad jis padarytų kažką tokio, kas priverstų tave išmūryti sieną, kad apsaugotum širdį. Ne tai, kad jo žodžiai ir veiksmai būtų privertę tave padaryti išvadą, kad juo negalima pasikliauti. Ne tai, kad būtum atkreipusi dėmesį į kažkokius signalus, įspėjančius apie blogus dalykus. Ne tai, kad tavo intuicija mėgintų įspėti, kad reikia laikytis nuo jo kuo toliau.

Ne, kalba visai ne apie tai.

Priešingai, jo elgesys su tavimi pasižymi retu šiais laikais švelnumu ir nuoširdumu. Tau atrodo, kad bendrauji su geriausiu draugu, kadangi jis dalinasi su tavimi slapčiausiais ir svarbiausiais savo gyvenimo momentais. Visu savo elgesiu jis rodo, kad surado tavyje savo meilę. Tu supranti, kad esi jam svarbiausiu prioritetu ir jis tau tai demonstruoja poelgiais ir žodžiais.

Jis elgiasi su tavimi taip, kaip svajojai visą gyvenimą, bet taip ir nesulaukei realybėje.

Pirmu laiku tu žvelgsi į jį skeptiškai, kadangi manysi, jog viskas greitai baigsis. Pradėsi save kaltinti už tai, kad taip galvoji, tau pradės atrodyti, kad greičiausiai apskritai neverta meilės. Pradėsi analizuoti kiekvieną savo veiksmą, nusianalizuosi vos ne iki išprotėjimo.

„Galbūt problema tikrai manyje?” – niūriai galvosi. Nes kaipgi gali nesujaudinti tai, kad jis įrodė savo atsidavimą ir nuveikė jūsų meilės labui viską, ką tik galima nuveikti? Kaip tai gali nedžiuginti, kai turi viską, apie ką svajojai?

Taip, tai vertas vyriškis. Bet kai žiūri į jį, prisimindama visus ankstesnius nepavykusius santykius, laimė atrodo kaip kažkas fantastiško ir neįmanomo.

Sutikusi savo tikrąją meilę po visų tų žmonių, kurie tave paliko ir metė, suvoksi, kokie paprasti ir lengvi gali būti tikri santykiai. Sutikusi sau skirtąjį po meilės ir santykių deficito laikotarpių, supanti, kad taip ir turi būti.

Sutikusi meilę po visų tų laikinų personažų, atskleisi savyje amžinybę, kuri anksčiau tau atrodė kažkuo nepasiekiamu.

Nepergyvenk dėl to, kad meilės jausmas atėjo ne iš karto. Neskubėk pradėti to, kam esi dar nepasirengusi.

Neskubėk prisiimti atsakomybės. Įsitikink, kad tu iš tiesų to nori. Pajausk pasitikėjimą savo sprendimu ir neabejok, kad viskas bus būtent taip, kaip turi būti.

Visada išsaugok savo viduje tikėjimą, kad esi verta meilės.

Juk po visos tos tamsos, per kurią tau teko pereiti, tu pagaliau išėjai į šviesą. Atėjo tavo laikas būti mylima tokiu būdu, kaip tu apie tai svajojai.

Atėjo laikas pradėti tuos santykius, kurių tu taip ilgai laukei.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *