Kai vyras ir moteris nusprendžia gyventi kartu

Prieš „susivažiuodami”, judu abu turite būti pasiruošę „prisitrynimo” ir kovos dėl įtakos laikotarpiui. Ir čia į pirmą planą išplaukia asmeninių ribų tema.

Visų pirma vertėtų pasidomėti, kokioje šeimoje užaugo žmogus, su kuriuo planuojate bendrą ateitį.

Čia gali būti trys variantai – vienturtis, šeimoje augo du vaikai, jūsų partneris augo daugiavaikėje šeimoje.

Pirmas variantas:

Vienintelis tėčio ir mamos džiaugsmas. Šis žmogus šiek tiek egocentriškas, su griežtomis ribomis. Tai reiškia, kad reikia skirti daug dėmesio jo įpročiams ir ritualams.

Jis turi savo mėgstamą puodelį, savo kėdę, vietą prie stalo, kurią išsirinko pats. Bet koks pasikėsinimas į jo gyvenamąją erdvę bus vertinamas labai neigiamai.

Jei jis pakabins rankšluostį kairėje veidrodžio pusėje, nerizikuokite kabinti jo dešinėje. Jo daiktus galima paimti tik jam leidus, kitaip galite sukelti pasipiktinimą ar susierzinimą.

Jam svarbi erdvė, kurioje jis egzistuoja kaip Saulė savo sistemos centre.

Tačiau, kita vertus, jis irgi atsižvelgs į jūsų ribas, ir tai negali nepatikti.

Antras variantas:

Jei šeimoje buvo du vaikai, galima pasąmoninga konkurencija. Žmogus, kai buvo dar vaikas, atidžiai sekė, kad nesulauktų mažiau dėmesio ar naudos. Kartais tekdavo rungtyniauti ir pakovoti.

Dabar, kai jis jau suaugo, visa tai transformuojasi į niveliavimą, reikalavimus, kad viskas būtų „sąžininga”, „pusė per pusę”. Ir tuo pačiu žmogus labai trokšta, kad būtent jo sprendimai ir pasiūlymai bendrame gyvenime būtų svarbiausi.

Tuo pačiu šis žmogus santykiuose sukuria draugystės atmosferą, kaip buvo jo vaikystėje, jis moka derinti pastangas.

Trečias variantas:

Jei pirmuoju atveju jums reikia labai atsargiai elgtis su savo antrosios pusės asmeninėmis ribomis, tai šiuo atveju, kai žmogus užaugo didelėje šeimoje, turėsite nuo jo saugoti savas ribas.

Didelėje šeimoje užaugę žmonės turi pojūtį, kad viskas yra bendra, ir iš principo visais tais „bendrais” dalykais galima be jokių ceremonijų naudotis, tarsi gyvenant čigonų tabore iš to anekdoto: „Kas pirmas atsikėlė – tas gražiausiai apsirengė”. Tokie žmonės mėgsta būti arčiau vienas kito, jiems nepatinka leisti laiką vienumoje.

Jei jūsų šeimoje buvo gyvenama kitaip, toks elgesys jums gali atrodyti kaip įkyrumas, tačiau tai viso labo kitoks bendravimo stilius, be jokių piktų kėslų.

Padėkite savo antrai pusei susirasti ką veikti namuose, kai jums kils noras pabūti vienumoje.

Jeigu jau prasideda bendras gyvenimas, geriau iš karto aptarti kai kuriuos svarbius įpročius ir momentus, negu vėliau savo kailiu patirti visus tuos „prisitrynimo” ir „priekabių” „džiaugsmus.

Jei prie savo meilės prijungsite dar ir galvą, turėtų gautis visai neblogai.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *