Kai vyras tyli. Signalai, kad jūs jam patinkate

Vyrai – paslaptingos būtybės, dažnai jie būna linkę slėpti savo jausmus. Moterims reikia gerai pasukti galvą, kad atsakytų į klausimą „ką jis man jaučia“. Dažniausiai išvadas tenka daryti remiantis intuicija, tačiau vien intuicijos nepakanka.

Vyrai dažnai vadovaujasi stereotipu, kad stiprioji lytis privalo valdytis ir nedemonstruoti emocijų. „Patinku jam ar ne?“ – atsakymo į šį klausimą reikia ieškoti ne vien vyro žodžiuose. Kūno kalba pasako kur kas daugiau tiesos (žinoma, jeigu jūsų klausimo „objektas“ – ne profesionalus aktorius). Kontroliuoti žodžius – kur kas lengviau ir labiau įprasta, nei sekto savo paties gestus ir kūno judesius.

Tad, jei norite žinoti, ar tikrai patinkate vyrui, kreipkite dėmesį ne tik į jo jums sakomus žodžius, bet ir į jo elgesį – tada vaizdas bus patikimesnis. Ypatingą dėmesį skirkite smulkmenoms.

Signalas „galbūt“.

Jeigu per susirinkimą jums kalbant jis pradeda tampyti kaklaraištį, apykaklę, liesti kaklą ar plaukus, o kojos pirštai pasukti į jūsų pusę, tai akivaizdus ženklas, kad jūs jį dominate. Bet šis susidomėjimas gali neturėti jokios seksualinės potekstės. Gali būti, jį tiesiog domina tai, ką jūs kalbate.

Signalas „aš nemeluoju“.

Jeigu kalbėdamas vyras neslepia delnų, o, priešingai, juos demonstruoja ir kelia aukštyn – greičiausiai jis kalba nuoširdžiai.

Signalas „noriu būti arčiau“.

Atstumas, kokiu mes esam pasirengę prisileisti kitus žmones, skiriasi priklausomai nuo vietos, kurioje užaugome (miesto gyventojų atstumai mažesni, negu kaimo).

Klasikinis „visuomenės“ atstumas yra apie 3,5 m ir daugiau. „Dalykinis“ – 1,5-3,5 m. Draugiškas – 0,75-1,5 m. Dar mažesnis atstumas – intymus. Jeigu pašnekovas stengiasi prie jūsų priartėti, tai reiškia, jog jis nori būti arčiau ne tik tiesiogine šių žodžių prasme.

Kai kurie nemėgsta staigių šuolių ir sėlina laipsniškai. Pradžioje pasisuka kūnu į jūsų pusę, po to pasilenkia artyn, ir jau tik tada pakeičia vietą.

Signalas „norėčiau apkabinti“.

Jeigu vyras, bendraudamas su jumis, išskėtė rankas (remdamasis į laiptų turėklus ar kėdės atlošą) – tai slaptas apkabinimo simbolis.

Signalas „tu man simpatiška“.

Jo prisilietimai gali daug ką papasakoti. Jeigu paspaudžiant ranką jo delnas apvirsta į viršų, jis pasiruošęs jums paklusti. „Pirštinė“, kai jis abiem delnais apglėbia jūsų delną, išreiškia nuoširdumą ir draugiškumą. Jeigu vyras liečiasi prie jūsų rankos ar alkūnės – tai simpatijos išraiška.

Signalas „noriu patikti“.

Pamatęs moterį, kuri jam patinka, vyras pradeda gražintis, panašiai, kaip gyvūnai per vestuvinius žaidimus. Jis staiga ima tvarkytis „nuo galvos iki kojų“ – staiga prisimena, kad reikia pasišukuoti, nupurtyti dulkes nuo pečių, išsitiesti, įtraukti pilvą, pasitaisyti rankoves, ir taip toliau.

Signalas „noriu tavęs“.

Rankos ant klubų, kai vyras stovi, ištiestos kojos, kai jis sėdi, rankų nykščiai, užkišti už diržo – visos šios pozos skirtos tik tam, kad jis pademonstruotų moteriai savo seksualinį patrauklumą ir atkreiptų jos dėmesį į genitalijų sritį.

Signalas „man nieko nereikia!“

„Netikiu“: jo smilius liečia nosį, o likusieji pridengia burną – jis jumis netiki ir nenori atsiverti.

„Noriu pabėgti“: jeigu šalia signalo „netikiu“ jis dar tampo ausį ar trina kokias nors kitas veido dalis, tai akivaizdžiai rodo, kad jį vargina jūsų pokalbis, ir jis galvoja, kaip greičiau jį užbaigti ir dingti.

„Tu man neįdomi“: jeigu jis linkęs laikytis atstumo, kalbėdamas linksta į priešingą pusę arba kalba šiek tiek nusisukęs – deja, šitam žmogui jūs neįdomi, ir daugiau nėra, ką pasakyti.

„Man gerai ir be tavęs“: išglebęs, silpnas rankos paspaudimas liudija, kad jis nenori mažinti atstumo.

Ne gąsdinančiais, bet nerimą keliančiais gestais reikėtų laikyti šiuos: jis kiša rankas į kišenes, slepia delnus, kryžiuoja kojas ar rankas, slepia kojas po kėde. Tokį elgesį galima aiškinti skirtingai, priklausomai nuo situacijos.

Kaip išskaityti tiesą iš akių

Žvilgsnis aukštyn ir į dešinę – įsivaizduoja kažką, ką matė anksčiau.

Žvilgsnis aukštyn ir į kairę – fantazuoja arba meluoja.

Žvilgsnis „horizontaliai“ į kairę – prisimena, ką kažkada girdėjo.

Žvilgsnis „horizontaliai“ į dešinę – galvoja, kaip sumeluoti, kaip suformuluoti mintį.

Žvilgsnis žemyn į dešinę – patiria išgyvenimus, jausmus, emocijas.

Žvilgsnis žemyn į kairę – vyksta dialogas su savimi pačiu.

Ilgas žvilgsnis į jūsų pusę – liudija jo ketinimų nuoširdumą.

Išsiplėtę vyzdžiai – patikimas aistros požymis, jeigu vyras negėrė, nevartojo narkotikų ir nėra prastai apšviestoje patalpoje.

„Klajojantis žvilgsnis“ + ranka paremta galva – jam nuobodu.

Jo akys nukreiptos į jūsų kaktos centrą ar tarpuakį – dalykinis žvilgsnis.

Dažni jo akių judesiai trajektorija „akys-burna“ – draugiškas žvilgsnis.

Slenkantis žvilgsnis nuo akių ir žemiau per visą kūną, o po to atgal – intymus žvilgsnis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *