Kaip apsaugoti santuoką nuo neištikimybės

Ištekėti už svajonių vyro – nuostabu. Jaučiate, jog jums labai pasisekė. Tačiau vis dažniau į galvą šauna įvairios nemalonios mintys: „jis idealus, reiškia, yra daug norinčių jį gauti”, „aš patikli, o ką jeigu jsi flirtuoja man už nugaros?” Visos šios baimės jus persekioja ir jūs jaučiatės, jog turite būti budri.

Moterys labai dažnai tampa perdėtai pavydžios ir demonstruoja bet kokias ribas peržengiantį savininkiškumą, kas kelia visiškai nereikalingą įtampą ir abipusį partnerių nusivylimą vienas kitu. Gaila, bet tai gali baigtis santuokos katastrofa. Ko galima imtis tokiais atvejais?

Sustabdykite negatyvius scenarijus

Turite liautis sukti galvoje scenarijus, kuriuose jūsų santykiams pastoviai kelia grėsmę kiti žmonės. Istorijos, kurias susifantazuojate galvoje, gali turėti šiokį tokį pagrindą, tačiau dažniausiai jos yra labai tolimos nuo realybės. Tokios fantazijos atima iš jūsų ramybę, neduodamos jokios konstruktyvios naudos jūsų elgesiui.

Neleiskite, kad smulkios problemos peraugtų į neįveikiamas

Sveikiems santykiams reikalingas rūpinimasis ir dėmesys. Žymiai paprasčiau pašalinti problemą ar išspręsti ginčą, kol jie dar nedideli ir kontroliuojami. Net jeigu manote, kad kokia nors smulkmena niekaip neįtakoja santykių, ji kaip ir anksčiau jus neramins ir kiekvieną dieną išmuš iš vėžių. Galų gale visa tai baigsis skyrybomis. Pageidautina iš pat pradžių patikslinti savo įtarimus ar aptarti smulkius nesutarimus.

Prisiimkite atsakomybę už rimtas problemas

Praktiškai kiekviena pora turi savo „karštą temą”, gadinančią santykius. Tai gali būti pinigų, vaikų auklėjimo ar kokios nors kitos temos. Ir tai – didelė problema, kadangi pora visą laiką kliūva už jos ir klupinėja. Šiuo atveju būtina prisiimti atsakomybę už savo reakciją kiekvieną kartą, kai tik problema išplaukia į paviršių. Atsisakymas spręsti problemą tik komplikuoja situaciją. Atminkite, kad netgi nedideli jūsų elgesio pokyčiai gali smarkiai pakeisti situaciją ir pakeisti partnerio nusiteikimą į gerąją pusę.

Būkite labiau pasitikinti

Jūs galite tvirtinti, kad neturite problemų su saviverte, tačiau jūsų gilus susirūpinimas ir nuolatinis stresas byloja visai ką kita. Būkite sąžininga su savimi ir pamėginkite sutvirtinti pasitikėjimą savimi, kai jaučiate, jog su juo esama problemų. Sveikas požiūris į savo išvaizdą, orumo jausmas ir meilė sau – štai tie dalykai, kurie padės pasijausti geriau, o tai, be jokios abejonės, pastebės ir jūsų partneris.

Bendravimas – kaip jūsų santykių pagrindas

Užuot nuolat kontroliavusi kitų žmonių elgesį, sutelkite dėmesį į ryšį bei bendravimą su partneriu. Beveik visų neištikimybės atvejų priežastis – susvetimėjimas ir bendravimo poroje deficitas. Išsiaiškinkite bendravimo problemas ir padirbėkite, kad jos būtų pašalintos. Pamatysite, kad santykiai ne tiki sutvirtės, bet ir tams žymiai malonesni ir aistringesni.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *