Kaip aš jį pasirinkau?

„Kur buvo mano akys, kai sutikau už jo tekėti? Apie ką aš galvojau, kai jį pasirinkau?“ – tokius retorinius klausimus konsultacijų metu dažnai užduoda moterys, manančios, kad šeimai kurti pasirinko ne tą žmogų.

Pasirinkti žmogų, su kuriuo ketinate kurti šeimą, iš tiesų yra labai svarbu. Klausimas čia tik vienas – kaip būtent pasirinkti. Daugelis moterų konsultacijų metu pasakoja, kad santykių pradžioje viskas buvo kitaip, o ir vyras elgėsi visai kitu būdu.

Atrankos kriterijai dažnai yra labai subjektyvūs ir tai teisinga, kadangi kiekvienas žmogus renkasi sau asmeniškai. Tokiose situacijose bus pravartu atsižvelgti į keturis dalykus, susijusius su būsimo vyro.

Pirmasis – nustatyti, koks žmogus iš tikrųjų yra priešais jus. Juk susitikinėjimų ir pasimatymų etape vyras tarsi surengia savo paties reklaminę kampaniją, parodo tik savo geriausias puses. Pabandykite išsiaiškinti (paklausti), kokie jo charakterio bruožai pirmaisiais etapais gali likti šešėlyje.

Dažnai moterys susipainioja charakterio akcentuose. Pretenzingą cinizmą jos painioja su vidine jėga, o išorišką ramybę supainioja su nuolankiu charakteriu. Tačiau iš tikrųjų viskas gali būti kitaip. Tokioje situacijoje, o šeimos kūrimas – labai rimtas sprendimas, gali praversti daugiau informacijos apie vyrą, kurią galima surinkti, kaip sakoma, iš nepriklausomų šaltinių.

Antrasis faktorius – sveikata. Ir ne tik fizinė, kadangi vėliau, gyvendama su šiuo žmogumi, jūs ne tik grožėsitės jo raumenimis, bet ir bendrausite su juo. Be to, pasidomėkite paveldimumu, tai svarbu jūsų būsimiems vaikams.

Atskirai verta apsvarstyti įpročius, ypač tuos, kuriuos vyras bando nuslėpti. Juk jeigu jis pakankamai dažnai primygtinai reikalauja vartoti alkoholį, galbūt yra prielaidų alkoholizmo vystymuisi?

Trečia – statusas. Tai, kad vyras į pasimatymą gali atvažiuoti brangiu automobiliu, visiškai nereiškia, kad jis jį išsinuomojo ar pasiskolino iš draugo. Užduokite sau klausimą, kokius vaidmenis jis vaidina, kas jam gaunasi, o kas kelia abejonių. Kas jis iš tikrųjų?

Ketvirta, ir turbūt svarbiausia, yra kultūra. Tas pats kultūros lygis, kuris leis su žmogumi bendrauti be įtampos. Nes jeigu jūs baigėte prestižinį universitetą, o jis turi prabangų mersedesą, tačiau baigė tik pagrindinę mokyklą, bendrauti tikrai nebus lengva ir paprasta. Ta pati istorija, jei jis baigė du universitetus, o jūs – vos vidurinę.

O dar labai svarbi jūsų kultūrinės raidos kryptis. Juk jeigu jums labiau patinka rokas, o jam – klasika, vargu ar išvengsite nesutarimų. O be to, vidinės kultūros kryptis įtakoja žmogaus pasaulėžiūrą, kurios pakeisti praktiškai neįmanoma.

Jeigu remsitės šiais esminiais faktoriais, bus žymiai didesnė tikimybė, kad padarysite mažiau klaidų, kai rinksitės asmenį, su kuriuo paskui nugyvensite didžiąją savo gyvenimo dalį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *