Kaip atsikratyti česnako kvapo burnoje po mėgstamo patiekalo

Česnakai yra viena aromatingiausių daržovių ir suteikia patiekalams puikų skonį. Galite jį paruošti įvairiais būdais. Siūlome sužinoti, kaip atsikratyti česnako kvapo iš burnos. Juk pavalgius jis tikrai jaučiasi!

Jis dažniausiai vartojamas peršalus, nes laikomas natūraliu antibiotiku. Tačiau tada mums užgula nosis ir nejaučiame jo aromato. Nors česnakas turi daug privalumų, jis turi ir vieną trūkumą. Jį suvalgius iš burnos sklinda nemalonus kvapas, kurio negali užmaskuoti net kramtomoji guma.

Česnako savybės

Per šimtmečius jis buvo naudojamas liaudies medicinoje. Pasirodo, česnakai veiksmingai kovoja su bakterijomis, virusais, parazitais ir grybeliais. Šaltiniai teigia, kad jame yra 200 veikliųjų medžiagų, tarp kurių: vitaminas C, B grupės vitaminai, pantoteno rūgštis, selenas, kalcis ir laisvosios aminorūgštys. Todėl reguliarus česnako vartojimas gali prisidėti prie:

· imuniteto stiprinimo;

· kraujospūdžio mažinimo;

· gliukozės kiekio kraujyje sumažinimo;

· kovos su žarnyno parazitais;

· kepenų valymo;

· apsinuodijimo maistu gydymo;

· kraujo krešulių prevencijos;

· senėjimo procesą lėtinimo.

Kodėl suvalgius česnako burnoje lieka nemalonus kvapas?

Visada suvalgius net nedidelį česnako kiekį iš burnos sklinda stiprus ir nemalonus kvapas. Viskas dėl fermentų, kurie randami šioje daržovėje. Jie suaktyvėja susilietus su oru ir virsta sulfidu, kuris sukelia nemalonų kvapą. Suvalgius česnako, jis per virškinimo sistemą nukeliauja į kraują ir plaučius. Štai kodėl jis taip gerai jaučiamas ore, kurį iškvepiame. Verta paminėti, kad česnako kvapas taip pat išsiskiria kartu su šlapimu ir prakaitu, tad ši būklė gali trukti iki 2 dienų.

Kaip atsikratyti česnako kvapo iš burnos?

Suvalgius česnako patariama suvalgyti 2 rūgščius obuolius arba išgerti citrusinių vaisių sulčių ir net pasidaryti mėtų arbatos ar išgerti pieno. Taip pat galite paragauti pankolio sėklų, išgerti kavos ir net suvalgyti anyžių. Daugelis žmonių po česnako valgo petražolių salotas. Tačiau jei nenorite, kad skonyje būtų jaučiamas česnakas, verta valgyti jo mažus gabaliukus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *