Kaip atsikratyti nerimo kuo skubiau: trys senoviniai metodai

Nerimas ir baimė sunkiai pasiduoda kontrolei. Įsivaizduokite, kad jūs sėdite priešais dantisto kabinetą arba drebate lėktuvo krėsle, nes beprotiškai bijote skrydžių. Kaip suvaldyti save ir susigrąžinti dvasinę pusiausvyrą?Tokiu atveju galime pasisemti išminties iš Rytų.

Kartais žmogui būna sunku suprasti, kaip jis galėtų nusikratyti nerimo šiuo momentu. Kai nerimas užvaldo staiga, tuo momentu svarbu prisiminti bent vieną iš šių trijų rytietiškų technikų.

Trys paprastos technikos padės pašalinti nerimą ir baimę dabarties momentu. Žinoma, būdų, kaip išsivaduoti nuo nerimo, yra daugiau, bet paprastai jie siūlo atsiriboti ir perkelti dėmesį kitur. O šios trys rytietiškos technikos yra pagrįstos darbu su savo kūnu ir kvėpavimu.

Kinų metodas, kaip pašalinti nerimą iškart

Aktyvuokite viršugalvio tašką. Tai galima padaryti lengvai patuksenant pirštais viršugalvį. Arba lengvai paplekšnojant delnu Taškas „bai chei“ iš kinų kalbos verčiamas kaip „100 susitikimų vieta“. Tradicinės kinų medicinos gydytojai naudoja šio taško poveikį ne tik emocinei įtampai nuimti, bet ūžimui ausyse, migrenai pašalinti bei padidėjusiam kraujo spaudimui sumažinti. Šį tašką galima veikti 2–5 minutes , kol nerimas nenuslūgs. Galite daryti šio taško masažą kasdien bendrai kūno energijos cirkuliacijai pagerinti.

Indų kvėpavimo praktika nuo nerimo

„Jeigu slepiesi nuo meškos miške, tai tavo kvėpavimo triukšmas turi būti tylesnis už lapų šnarėjimą“. Ši sulaikyto lengvo kvėpavimo technika suaktyvina parasimpatinę nervų sistemą, kuri atsakinga už atsipalaidavimą ir ramybę. Kvėpuokite taip lengvai, kad nesigirdėtų, kaip jūs kvėpuojate. Tyliai, tolygiai, lėtai, ramiai ir paviršutiniškai. Pasislėpkite, tapkite nepastebimas meškos nerimui. Šiek tiek mažiau įkvėpkite oro, apribokite savo oro tūrį krūtinėje, kad galėtumėte sumažėti, pasislėpti. Kvėpuokite taip 3–5 minutes.

Japoniška technika sumažinti nerimui ir baimei

Japonai tiki, kad nykštyje ir smiliuje esančios refleksinės zonos yra atsakingos už nerimą ir baimę. Todėl jeigu paeiliui spausime po 3 minutes nykštį ir smilių kitos rankos kumštyje, kol pajusime pulsavimą, tai nerimas ir baimė praeis. Galima šią techniką naudoti tuo momentu, kai apima nerimas, ir galima jį įtraukti į kasdienius atsipalaidavimo ritualus ar mankštą, kad sustiprintume savo psichikos atsparumą stresui.

Šias tris technikas nerimui pašalinti galima naudoti atskirai arba paeiliui, juk svarbiausia kuo greičiau pasiekti palengvėjimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *