Kaip dar per vestuves suprasti, kad viskas baigsis skyrybomis

Akivaizdu, kad visiškai tiksliai to suprasti neįmanoma. Tačiau vestuvių dieną galima pastebėti tam tikras užuominas. Tokių dalykų nėra daug, šiame straipsnyje pamėginsiu pakalbėti apie kelis iš jų.

Reikia žiūrėti, kiek stipriai jaunavedžiai abejoja. Galima šiek tiek nerimauti, nieko nenormalaus čia nėra. Skyrybos nusimato tiems, kurie abejoja itin stipriai. Čia viskas logiška. Juk negalima smarkiai jaudintis ir abejoti be jokios priežasties. Jaunavedžiai susimąstė ir suprato, kad ilgai neištvers.

Tas pats pasakytina apie visišką tikrumą. Jei žmonės yra absoliučiai tikri, vadinasi, santuoka jiems – ne visam gyvenimui. Jei kažkoks dalykas nusimato visam gyvenimui – jūs dėl jo bent jau šiek tiek jaudinsitės. O jeigu jaunavedžiai šimtu procentų ramūs, vadinasi, laiko galvose skyrybų variantą. Atseit, ko čia jaudintis, jeigu kas, išsiskirsime.

Galima pasižiūrėti, ar būsimoji žmona dalijasi emocijomis su draugėmis. Tokią dieną jai daug kas pavydi gerąja prasme. Visos draugės tai aptarinėja, jos irgi nori ištekėti. Jos kalba apie tai, kaip jai pasisekė, kaip viskas nuostabu. Juk būtent taip ir atrodo iš šalies vestuvių dieną.

Ir čia verta įsižiūrėti į nuotaką. Jeigu ji dalijasi emocijomis, sako, kad taip, tai labai jaudina, kad viskas bus nuostabu, kaip viskas įdomu – viskas gerai. O jeigu nuotaka nesidalina emocijomis, nenori girdėti apie visus santuokos pliusus, verta susimąstyti. Galbūt ji nori tai greitu laiku užbaigti.

Taip pat svarbu žiūrėti ne tik į jaunavedžius, bet ir į svečius. Jaunavedžiai gali nematyti to, ką mato kiti. Taip, du ar trys žmonės gali būti nusiteikę prieš jų santuoką. Tai netgi normalu. Bet jeigu taip nusistatę pusė svečių – tai jau pavojaus signalas.

Kai žmonės yra įsimylėję, o vestuvės atšokamos greitai, jie daug ko nepastebi. Jie ilgai negyveno vienas su kitu ir t.t. Tačiau svečiai mato žymiai daugiau. Ir, manau, skyrybos laukia tuo atveju, kai dauguma svečių nesijaučia laimingi, ar netgi apskritai nusistatę prieš santuoką. Mažiausia, kas gali atsitikti – po vestuvių jie gali daryti įtaką vyrui ir žmonai. Ir bus labai sunku visa tai sureguliuoti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.