Kaip duoti jam suprasti, kad jis jūsų vienintelis. Ir kam to reikia

Yra visa eilė nesudėtingų taisyklių, kurie leis tavo vyriškiui suprasti, jog jis tau – vienintelis. Štai jos

Nelygink jo su kitais vyrais.

Niekada nesakyk „jūs, vyrai…” Būtina atskirti: štai čia – jis, štai čia – kiti vyrai, kad ir apie ką kalbėtumėte.

Sakyk jam, kad jis geresnis už kitus, kad tik jis vienas daro tave laiminga.

Jeigu tau reikia pabūti vienai, pasakyk jam apie šį savo poreikį, paaiškinusi, kad tai neturi nieko bendro su jūsų santykiais, tiesiog tai tavi įgimtas poreikis. Ir palygink šį savo poreikį su analogiškais jo poreikiais, pavyzdžiui, su sporto sale ar žvejyba.

Su dėkingumu ir džiaugsmu priimk jo dėmesio ženklus ir dovanas, net jei jos tau nelabai reikalingos.

Palaikyk ji žodžiais, kad jis visada suras išeitį iš situacijos.

Kartok, kad jis tau svarbus: „aš – tavo ir tik tavo”, „aš taip tave myliu”… Tik nepainiok to su formaliomis moralės normomis. Svarbiausia šiuose žodžiuose – nuoširdumas, tavo tikri jausmai. O formalūs veiksmai – tai viso labo formalių normų reiškimas. Suknelė – išoriškas dalykas, tu pati – vidinis. Kaip manai, kas vyrui svarbiau ir vertingiau – suknelė ar tai, kas yra joje „įpakuota”?

Nepamiršk jam priminti, jog būtent jis daro tave tokia stipria.

Pastabas pasilaikyk sau arba išsakyk tik esant reikalui, kai reikia pakoreguoti ar paaiškinti, kuo jam tai kenkia. Čia vėlgi svarbus nuoširdumas. Jokių manipuliacijų. Pastabos naudojamos tada, kai jam kažkas kenkia, o ne tada, kai norisi prastumti savo interesus, priversti jį kažką daryti tavo naudai.

Dažniau pagirk, nelaukdama „vertos” (tavo nuomone) progos.

Galima netgi nesakyti, kad jis tik greta tavęs toks „kietas”. Pakanka kartas nuo karto nustoti juo rūpintis, kad jis pajaustų skirtumą – kažkas panašaus, kaip išalkti prieš pietus. Tik visa tai turi trukti neilgai, kitaip žmogus išsigąs, kad jį išdavė, paliko, kad jis nereikalingas. Svarbu, kad tai neatrodytų kaip šantažas ir spaudimas iš tavo pusės. Ši pastaba – tam atvejui, jei bijai, kad vyras ims elgtis neadekvačiai, ko dažniausiai neatsitinka. Šis patarimas – labai atsargioms, turinčioms negatyvios patirties, kai vyras, pasikeitęs greta moters, galiausiai ją palieka ir išeina pas kitą.

Kam viso to reikia?

„Kodėl negaliu elgtis natūraliai?” – paklausite jūs. – „Kam man viso to reikia? Tegu vyrai darbuojasi santykių labui!”

Pirma. Toks elgesys kaip tik ir yra absoliučiai natūralus. Na, kažkas panašaus, jei visada sėdėtum susikūprinusi, ir staiga po gydomųjų procedūrų pagaliau galėtum išsitiesti. Taip maloniau. Tiesiog tam reikia šiokių tokių pastangų.

Antra. Tau tai labai naudinga. Jei sugebėsi suformuoti vyrui pasitikėjimą, jog jis tau vienintelis ir dėl to rūpinsiesi juo, primindama, jog jis tau reikalingas – vyras būtinai išskleis sparnus.

Ką turiu galvoje?

Kiekvienas vyras – tai toks savotiškas pačių įvairiausių malonumų laidininkas ir „tiekėjas”. Visa ko, kas tik tau šaus į galvą. O jis pats didžiausią malonumą patiria ne tada, kai daro kažką malonaus sau, o tada, kai malonu jo mylimai moteriai.

Čia slypi jo didžiulė priklausomybė nuo moters. Ir čia moteris gali suteikti jam didžiulę pagalbą. Patirti malonumą pačiai ir šitokiu būdu suteikti malonumą vyrui.

Jei vyras galės su tavimi atsipalaiduoti – jis išskleis sparnus, atsivers. Galėsi suprasti jo pačius stipriausius bruožus, kur slypi jo genialumas, kaip būtent jis gali suteikti tau maksimalų malonumą. Kokioje srityje jis kūrėjas, ką tokio ypatingo jam likimas pavedė padovanoti šiam pasauliui.

Kai pagausi šį gaivų malonumų srautą, suprasi, kaip neskanu ir prėska buvo visa tai, ką nusitvėrei iš gyvenimo sau pati, savarankiškai, neretai – milžiniškų pastangų kaina.

Vieno medžio lapai panašūs vienas į kitą, tačiau jie vis dėlto skirtingi. Ir nepavirs vienas kitu, kad ir kiek medį laistytum ar tręštum. Būna ir vyrų lyderių, ir moterų lyderių. Būna vyrų pavaldiniu ir moterų pavaldinių. Būna kad poroje lyderiauja moteris, o vyras – jos pavaldinys. O būna atvirkščiai. Kaip ten bebūtų, nepaisant visų panašumų, vyro ir moters prigimtis skirtinga.

Vyras sukurtas kaip kūrėjas, sukurtas tam, kad dovanotų malonumą.

O moteris sukurta priimti malonumą ir adaptuoti vyro kūrybą pasaulyje.

Pamėgink. Tai viso labo žaidimas. Tačiau šis žaidimas suteikia didžiulį pasitenkinimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *