Kaip greitai ir efektyviai nublizginti veidrodį?

Jūsų veidrodis jau stipriai subraižytas? Nepadeda net kruopščiausias valymas? Svarstote, ar įmanoma atsikratyti įbrėžimų be specialisto pagalbos? Sužinokite, kaip namuose pašalinti veidrodžio įbrėžimus!

Ši gudrybė padės nublizginti ne tik veidrodžius, bet taip pat bet kokį kitą stiklinį paviršių. Ši gudrybė taip pat padės nublizginti langus ar kitus stiklinius paviršius, kurie po blizginimo atrodys tarsi nauji.

Kaip pašalinti veidrodžio įbrėžimus?

Viskas yra labai paprasta. Tereikia atlikti šiuos veiksmus:

· Nuimkite veidrodį nuo sienos ir padėkite jį horizontaliai ant stabilaus paviršiaus. Valydami būkite atsargūs, kad jis nenuslystų ant grindų.

· Jei įbrėžimas yra krašte, nuimkite veidrodžio rėmą, nes priešingu atveju vėliau gali kilti problemų valant valiklį.

· Paruoškite tradicinę (ne gelinę) dantų pastą su švelniomis abrazyvinėmis savybėmis ir minkštą skudurėlį.

· Užtepkite dantų pastos ant veidrodžio paviršiaus ir kruopščiai paskirstykite audiniu. Sukamaisiais judesiais švelniai patrinkite paviršių. Šiek tiek palaukite, kol dantų pasta išdžius.

· Švaria šluoste nuvalykite dantų pastą. Štai ir viskas – ant veidrodžio nebeliko įbrėžimų!

Dar viena gudrybė

Galite išbandyti ir kitą veidrodžio blizginimo gudrybę. Tam jums reikės… aliejaus! Tiesiog užtepkite ant minkšto audinio (geriausia – medvilninio) šiek tiek aliejaus ir įtrinkite į veidrodžio paviršių.

Svarbiausia yra laikas ir kantrybė – veidrodį reikės poliruoti bent 15 minučių. Vis dėlto, šios pastangos tikrai atsipirks!

Galiausiai nuvalykite veidrodį stiklui skirtu valikliu. Veidrodis spindės kaip niekada anksčiau!

Dar vienas nepopuliarus (tačiau tikrai efektyvus) veidrodžio blizginimo būdas: patrinkite veidrodį išlukštentu graikiniu riešutu. Rezultatas jus tikrai maloniai nustebins!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *