Kaip greitai panaikinti cigarečių kvapą kambaryje: namų šeimininkės pasidalijo veiksminga gudrybe

Rūkymas patalpose sukelia nemalonų tabako dūmų kvapą, kurio dalelės nusėda ant sienų, baldų ir drabužių, sukurdamos nuolatinį kvapą, kuris daugeliui žmonių yra nepageidaujamas.

Pašalinti namuose tvyrančią rūkalų tvaiką yra ne mažiau problemiška užduotis nei atsikratyti bet kokio kito aštraus kvapo. Mažmeninės prekybos vietose galima įsigyti įvairių produktų, skirtų kovoti su tabako dūmų kvapu, pavyzdžiui, aerozolinių kambarių purškiklių ar kvapiųjų žvakių.

Tačiau šie produktai tik laikinai maskuoja kvapą ir jų poveikis yra trumpalaikis. Norint veiksmingai išspręsti problemą, reikėtų naudoti natūralius metodus.

Kaip sumažinti dūmų kvapą

– Dūmų kvapas yra labai stiprus. Todėl, jei įmanoma, reikėtų vengti rūkymo patalpose ir dūmų patekimo į namus.

– Jei kas nors vis dėlto rūko bute, pasirūpinkite, kad tuo metu patalpa būtų vėdinama.

– Reguliariai ištuštinkite ir išvalykite pelenines.

– Jei atsitiktinai rūkoma, nedelsdami išvėdinkite patalpą. Patalpas, kuriose nuolat rūkoma, reikėtų vėdinti bent tris kartus per dieną po 10 minučių.

Natūralios priemonės dūmų kvapui pašalinti

Karšta citrina

Citrinos yra viena universaliausių natūralių priemonių, turinčių platų panaudojimo spektrą. Dėl intensyvaus gaivaus aromato jos veiksmingai neutralizuoja dūmų kvapą.

Perpjaukite citriną per pusę, o tada supjaustykite pusę į 4-6 skilteles. Užpilkite griežinėlius verdančiu vandeniu. Indą su citrina pastatykite į dūmų pripildytą patalpą.

Priklausomai nuo patalpos dydžio, gali prireikti kelių indų arba pakartotinių procedūrų.

Actas yra viena iš geriausiai žinomų universalių priemonių, kuri taip pat veiksmingai šalina dūmų kvapą.

Sumaišykite 5-8 lašus acto su 300 ml vandens. Mišinį užvirinkite. Karštą skystį supilkite į karščiui atsparų indą ir pastatykite jį dūmų pripildytoje patalpoje.

Kava

Į dubenėlį įpilkite 3-4 valgomuosius šaukštus maltos kavos. Kavos miltelius užpilkite stačiu verdančiu vandeniu. Į dūmų pripildytą patalpą pastatykite vieną ar daugiau dubenėlių su kava, priklausomai nuo patalpos dydžio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *