Kaip į gyvenimą pritraukti meilę

Labai daug kalbame apie meilę, svajojame apie ją, svarstome, kokia ji yra. Kartais atrodo, kad jos trūksta ir kažkas praėjo pro šalį. Tikriausiai taip ir yra, juk meilė – vienas stipriausių pergyvenimų, kuriuos gali patirti žmogus.

Kad ir kaip tai būtų paprasta ir banalu, prisimename ir nešamės su savimi per visą gyvenimą būtent tuos saldžius laimės momentus, kai net kvapą nuo meilės užgniauždavo. Pačias emocijas galėjo sukelti gamta, vaikai, mylimas žmogus ar visiškai nepažįstamo žmogaus poelgis. Tačiau yra kai kas tokio, kas visus šiuos momentu apjungia: visiškos laimės pojūtis ir meilė visam pasauliui.

Tai kodėl mums taip trūksta šios paprastos žmogiškos meilės, užpildančios mus iš vidaus? Atsakymas labai paprastas, jis slypi jau pačiame klausime. Mes beviltiškai laukiame, kad kažkas ateis (galbūt nuostabus princas ar svajonių moteris) ir atvers mums tą kelią į meilę, džiaugsmą, laimę. Tasai kažkas išgelbės mus nuo pilkos kasdienybės, vienatvės, liūdesio.

Kartais taip ir atsitinka, bet kažkodėl labai neilgam. Paprastai romantikos meilėje periodas pasibaigia ir mūsų vėl laukia pilka kasdienybė.

Pirmas dalykas, kurį būtina suprasti ir priimti kartą ir visiems laikams: tasai „kažkas”, kuris ateis ir jus išgelbės – esate jūs pats. Mūsų laikais pakanka informacijos tema: ką skleidžiame į pasaulį, tą gauname atgal. Pasaulis – viso labo mūsų veidrodis. Apsidairykite, kas jus supa ir šitokiu būdu išsiaiškinkite, kas gyvena jūsų viduje. Man labai patinka frazė: gauname tai, ką atitinkame. Jeigu sugebate skleisti meilę, dovanoti ją aplinkiniams, pasaulis atsakys jums tuo pačiu. Bumerango dėsnio kol kas dar niekas nepanaikino. Būtent dėl to kai du žmonės susitinka ir ima vaidinti meilė – tai nesuveikia. Juk nei viename, nei kitame iš tikrųjų meilės nėra. Yra įsimylėjimas, aistra, lūkesčiai, viltys, gražūs paveiksliukai, bet nėra meilės. O kaip meilę pritraukti?

Patarimas: pradėkite dalinti meilę aplinkiniams tiesiog šiaip ir pasižiūrėkite, kas ims darytis.

Antra. Mes gauname tai, ką patys pasirengę nuoširdžiai dalinti kitiems. Padėkite aplinkiniams surasti meilę. Kartais jiems tereikia paprasto patarimo ar informacijos, kartais – palaikymo, kartais – tiesiog rakto nuo buto valandai laiko. Ko konkrečiai reikia – nesvarbu, bet jeigu padedate draugams gauti meilę, pasaulis padės ir jums. Čia yra vienas niuansas: padėti reikia savo lyties draugams.

Patarimas: pagalvokite, kuo galėtumėte pasidalinti meilės srityje it kam iš artimų žmonių dabar tai galėtų praversti.

Trečia. Būtina susidaryti mylimo žmogaus vaizdinį. Tai nereiškia, kad turime susirašyti ant popieriaus 50 savybių, kuriomis turėtų pasižymėti būsimas partneris. Kalba eina apie tai, jog būtina suprasti, su kokiu žmogumi jums gerai. Jeigu jums patinka žmogus, tegu net jeigu jis nėra laisvas, tegu tai būna net pardavėjas/pardavėja parduotuvėje – bendraukite su šiuo žmogumi, ilgiau pabūkite jo aplinkoje. Žavesys, kuklumas, vidinė jėga, nuoširdumas, energingumas, manieros? Įsiminkite tą savijautą ir įliekite tas savybes į mylimo žmogaus vaizdinį. Jūs tarsi susikursite būsimo partnerio matricą.

Kartais jūsų gali laukti atradimai. Pavyzdžiui, visą gyvenimą jums atrodė, jog jums patinka brutualūs vyrukai ir staiga su didele nuostaba suprantate, jog puikiai jaučiatės su ramiu ir dėmesingu vyriškiu. Arba priešingai: visada svajojote, kad jums rašytų eiles, o iš tikrųjų jums gera, kai vyras, net neklausdamas, viską sprendžia už jus ir jame nėra nė lašo romantikos.

Patarimas: būkite atviri įvairiai patirčiai, įvairiam bendravimui. Patikėkite, jūsų laukia daug siurprizų.

Ketvirta. Apsupkite save tais žmonėmis, kurie myli ir yra laimingi savo gyvenime. Mūsų aplinka daro milžinišką įtaką mūsų būsenai ir gyvenimui. Dėl to žmonės intuityviai linksta į sėkmingus ir laimingus žmones. Bendraudami jie tarsi gauna raktą į analogišką būseną. Mūsų aplinką galima palyginti su panašiu efektu, panašiu poveikiu, kurį mums daro įvairios vietos. Kaip jaučiatės ant vandenyno kranto, saulei besileidžiant, ir ką jaučiate didmiesčio centre, įstrigę automobilių spūstyje? Jaučiate skirtumą?

Patarimas: susikurkite aplinką, kurioje galėtume gyventi, tarsi maudytumėtės saulės spinduliuose, užsipildydami ta šviesa. Ir, žinoma, neužmirškite dalintis šia savo vidine meilės šviesa su kitais.

Mylėkite ir dalinkite meilę – tai vertingiausia, ką galime padaryti vieni kitiems. Čia kaip su mama: didžiausia, ką ji gali duoti savo vaikui – tai savo besąlygišką meilę.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *