Kaip įsileisti į gyvenimą meilę

Originalas

Ar jums kada nors atrodė, kad kai kuriems žmonėms meilės srityje sekasi geriau nei jums? Ką jie daro kitaip, kad, rodos, be jokių pastangų užmezga nuostabius santykius?

Kad ir jums taip sektųsi, siūlome įsidėmėti šias devynias taisykles, kaip prisivilioti meilę.

1. Pasitikėkite savo intuicija

Jeigu jūsų kūnas sako, kad šalia yra netinkamas žmogus, klausykite jo. Neverskite savęs pamilti to, kuris iš tikrųjų jums nepatinka, bet teoriškai yra geras ir beveik toks, kokio jums reikia. Po ilgų ir nesėkmingų partnerio paieškų kyla pagunda pasitenkinti vidutiniškais santykiais, kad neliktume vieni. Jeigu vidinis balsas sako „ne“, tai ir jūsų atsakymas turi būti „ne“, kad ir kaip dėl to tektų apgailestauti.

2. Sakykite „taip“ kvietimams

Jus kviečia į koncertą, kiną, parodą, sporto klubą? Sakykite „taip“. Jūs niekada negalite žinoti, kur sutiksite savo antrąją pusę. Likimui sunku atvesti tinkamą žmogų jums tiesiai į namus. Jeigu esate kur nors kviečiami, sutikite.

3. Pakeiskite savo kasdienius įpročius

Net jei jūsų niekas niekur nekviečia, vis tiek išeikite pasivaikščioti, suraskite laiko mėgstamai veiklai. Jeigu einate į tą pačią kavinę kiekvieną penktadienį ir į tą patį kino teatrą kiekvieną sekmadienį, atraskite naujų vietų ir naujų žmonių. Kuo dažniau keiskite aplinką ir nedarykite to paties kasdien.

4. Praktikuokite dėkingumą

Veikiausiai jūsų gyvenime vyksta daug visokių dalykų, už kuriuos galite būti dėkingi. Tikriausiai turite stogą virš galvos, kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Jeigu skaitote šį tekstą, tai priklausote išsivysčiusių gyventojų sluoksniui. Visada yra kažkas, už ką galima dėkoti likimui. Jūsų gyvenimas taps geresnis, jei išmoksite pastebėti ir pripažinti tokius dalykus.

Kad trauktumėte į savo gyvenimą gerus žmones, geras aplinkybes ir gerus daiktus, privalote vertinti tai, ką jau turite.

5. Pakeiskite savo lūkesčius

Paprastai jie būna arba per menki, arba per aukšti. Jeigu nuolat užmezgate toksiškus santykius, vadinasi, jūsų lūkesčiai yra per menki. Jeigu vis nusiviliate santykiais, jūsų lūkesčiai gali būti per aukšti. Pasistenkite atsiverti žmonėms, kurie ne visiškai atitinka jūsų idealų tipažą ar nepriklauso tam tikram sluoksniui. Nustatykite daugiausia 3–6 savybes, kurias tikrai turi turėti jūsų partneris, ir į visa kita nekreipkite dėmesio.

6. Įsimylėkite dažniau

Meilė tobulėja per praktiką, todėl nebijokite įsimylėti. Išbandykite internetines pažintis, greitus aklus pasimatymus. Santykiai – toks dalykas, kurį reikia tobulinti, kad taptumėte meistrais.

Dažnai žmonės nesuvokia paprasto dalyko: kad sutiktume tinkamą partnerį, veikiausiai iš pradžių teks sutikti daug netinkamų.

7. Pasitikėkite savimi

Žmonės, kuriems sekasi meilės srityje, būna pasitikintys savimi. Jų savivertė – aukšta. Jie žino, ko nori ir kaip su jais turi elgtis partneris.

Jeigu esate laimingi, būdami vieni, jums bus lengviau pritraukti meilę už tą, kuris kenčia dėl to, kad nesugeba susirasti partnerio.

8. Gyvenkite dabartimi

Nebūkite įstrigę praeityje, nesikankinkite per ilgai dėl prarasto buvusio partnerio. Tai trukdo surasti naują mylimąjį, nes jūs ne tik lyginsite juos, bet ir būsite susikoncentravę į trūkumus.

9. Užsiimkite mėgstama veikla

Kai žmonės įsimyli, jie dažniausiai apleidžia savo draugus, laisvalaikio pomėgius. Kai taip elgiatės, rizikuojate nukreipti visą savo energiją į vieną žmogų. Tai gali jį prislėgti. Jam teks per didelė atsakomybė būti jums viskuo. Reikalinga pusiausvyra, todėl nepamirškite savo įprasto gyvenimo, tada ir partneris jus labiau gerbs.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *