Kaip išlaisvinti širdyje vietą naujai meilei

Jeigu esate vienišas žmogus, kartais išties labai norisi, kad į gyvenimą ateitų nauja meilė. Ką daryti šioje situacijoje? Tiesiog šiaip, savaime, nieko nevyksta.

Keista, bet kai kurie žmonės turi santykius ir tuo pat metu laukia naujos meilės. Daugeliu atvejų tai nesuveikia. Būtina išsilaisvinti. Išsilaisvinti visomis prasmėmis. Galų gale, galbūt kažkas jumis jau domisi, o jam pasakė, kad esate užimti savo dabartiniais santykiais, todėl nauja meilė ir neatėjo.

Reikia būti laisvu žmogumi. Faktiškai – vienišu. Kad aplinkiniai suprastų, jog esate atviri naujiems santykiams, naujai meilei.

Taip pat nebūkite pernelyg išrankūs ir nekritikuokite visų aplinkui. Taip, selektyvumą galite išlaikyti savo viduje, bet nereikia to demonstruoti kitiems. Priešingu atveju daugelis tiesiog bijos prie jūsų prieiti.

Jie manys, kad ieškote vien idealo, tobulybės, o visi kiti žmonės bus žiauriai sukritikuoti ir atstumti. Žmonės galbūt norėtų įsilieti į jūsų gyvenimą, tačiau persigalvos, kadangi niekam nesinori būti kritikuojamais ir „išbrokuotais”. Niekas nenori būti atstumtas.

Kaip ten bebūtų, manau, kad svarbiausia – išbraukti kitą žmogų iš savo galvos. Nes daugelis žmonių taip prisirišę prie buvusių, kad negali eiti toliau, atsiverti naujai meilei. Jie saugo buvusių padovanotas dovanas, bendras nuotraukas ir pan. O tai – klaida. Dovanas reikia išmesti, nuotraukas – ištrinti. Pašalinti iš draugų socialiniuose tinkluose. Ir, juo labiau, nustoti bendrauti. Jeigu jūs išties likote draugais – tai labai prasta idėja. Draugystė tarp vyro ir moters jau ir taip yra labai retas atvejis, o po bendrų santykių – apskritai neįmanomas.

Kartą per mėnesį sužinoti, kaip reikalai – tokia schema dar gali būti reali. Tačiau ji nesuveiks, jei imsite vaidinti tikrus draugus.

Kad kažkas ateitų į jūsų gyvenimą, turite atlaisvinti tam „kažkam” vietos. O kaipgi ateis naujas žmogus, jei jūsų bendravimas susijęs su buvusiais partneriais ir prisiminimais? Kol nepaliksite žmogaus visu šimtu procentų, naujo negausite. Tiksliau, neturėsite galimybės gauti naujo. Jis ateina ne kokiu nors stebuklingu, magišku būdu, jis ateina tada, kai pamato, jog vieta laisva.

Kai bendraujate su buvusiais, pasiliekate sau labai mažą procentą galimybės, jog viską dar galima grąžinti, atkurti. Kažkas apie tai galvoja sąmoningai, kažkas neigia, tačiau pasąmoningai to tikisi. Todėl išsilaisvinkite, negalvokite apie buvusius ir nebendraukite su jais.

Be to, jei norite padaryti vietos naujai meilei, turite tapti atviru, bendraujančiu žmogumi. Neužsidarykite namuose ar įprastoje kompanijoje. Būtina atsiverti pasauliui. Lankykitės naujose vietose.

Esmė ta, kad neužtenka atlaisvinti vietos, svarbu ją dar ir pademonstruoti. O kas tą laisvą vietą pamatys, jei sėdite namie, net internete mažai bendraujate. Turite parodyti pasauliui ir kitiems, kad tikrai ieškote meilės.

Anksčiau susirasti naujų draugų buvo lengva. Mokykloje, universitete, darbe. Bet jei jau kelerius metus dirbate tame pačiame darbe, vadinasi, turite mažai naujų pažinčių. Kalbėkitės su draugais, kolegomis. Galbūt jie eina į kokį susitikimą, koncertą, renginį.

Būkite socialesni. Pasakykite „taip”, kai jūsų paprašys kur nors eiti. Atminkite, kad ten visada gali atsirasti naujas žmogus, kuris suteiks jums meilės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *