Kaip išlyginti suglamžytus rūbus be lygintuvo: 4 netikėti būdai

Išlyginti rūbai ne tik maloniau gula ant kūno, bet ir sukuria teigiamą įspūdį. Tačiau ką daryti, kai dingsta elektra, sulūžta lygintuvas ar jo neturite? Pasinaudokite paprastais 4 patarimais, kurių galbūt nežinojote, ir nebesukite galvos dėl raukšlių ant rūbų.

Plaukų džiovintuvas

Išbandykite rūbų lyginimą plaukų džiovintuvu. Suglamžytą drabužį padėkite ant lygaus paviršiaus, plaukų džiovintuvą laikykite keliais centimetrais aukščiau ir naudokite karšto oro funkciją. Geriausią efektą pasieksite karštu oru apipūtę abi drabužio puses – visos klostės ir raukšlės išsilygins. Jei marškinėliai, marškiniai ar suknelė itin susiglamžę, prieš džiovinimą galite juos sušlapinti.

Plaukų tiesintuvas

Daugelis moterų turi plaukų tiesintuvą – prietaisą, kuriuo galima greitai ir efektyviai ištiesinti garbanotus plaukus. Tiesintuvu taip pat galima išlyginti ir drabužius. Svarbiausia įsitikinti, kad ant drabužio nėra dėmių ar prikibusių šiukšlių. Nustatykite vidutinį plaukų tiesintuvo karštį ir žnyplėmis apėmę rūbo kraštą braukite per jį žemyn. Nespauskite audinio per stipriai.

Rankšluostis

Drabužiams lyginti galite naudoti ir drėgną rankšluostį. Rūbus padėkite ant lygaus paviršiaus, uždėkite drėgną rankšluostį. Rinkitės tokį rankšluostį, kuris uždengtų didžiąją dalį rūbo. Jį išlyginkite rankomis, taip nubrauksite ir po rankšluosčiu esančio rūbo raukšles. Drabužį pakabinkite ant pakabos ir palikite išdžiūti. Raukšlės ir susiglamžymas dings.

Dušo kabina

Atostogaujant ir keliaujant, ne visuomet apsistojate viešbučiuose, o ir juose ne kiekviename kambaryje rasite lygintuvą. Visgi, sprendimas yra – dušo kabina. Joje pakabinkite susiglamžiusius drabužius ir įjunkite karštą vandenį. Sudrėkinkite rūbus vandeniu. Luktelėkite, kol kabinoje atsiras garų, 10 minučių uždarykite duris, kad sukurtumėte pirties efektą. Jei ant rūbų lieka raukšlių, procedūrą pakartokite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *