Kaip išsiaiškinti, kad jau susiradote tinkamą moterį

Beveik kiekvienas vyras nori rasti tą vienintelę. Nori susirasti teisingą moterį, kuri jam tiktų. Ir taip, beje, viena moteris galbūt bus tinkama vienam vyrui, tačiau netinkama kitam. Žodžiu, pakalbėkime apie pojūčius, būtent jie yra pats patikimiausias rodiklis.

Kaip gi suprasti, kad jau susiradote jums tinkamą moterį?

Pats pirmas ir vienas svarbiausių dalykų – jūs norite ja rūpintis. Puikų to pavyzdį mačiau filme „Fargo”. Ten buvo moteris, kuri dirbo policijoje ir ji buvo iškviesta į darbą vidury nakties. Ką darė vyras?

Jis atsikėlė ir pagamino jai pusryčius, kol ji ruošėsi. Nors ji iš karto jam pasakė, kad jis ramiausiai miegoti toliau. Bet jis tiesiog atsikėlė ir pasirūpino ja, sutaupė jai kelias minutes, padarė jai malonumą.

Kai šalia yra tinkama moteris, neįmanoma ja nesirūpinti. Tokia moteris gali net neprašyti kai kurių dalykų, pavyzdžiui, išmaniojo telefono. Vyras pats pamatys, kad moteris naudoja pasenusį, dalį funkcijų praradusį modelį, ir juk iš tiesų yra logikos nupirkti moteriai naują išmanųjį. Viskas dėl to, kad vyrui rūpi.

Ir tasai rūpinimasis pasireiškia visur. Štai čia – apklojo užsnūdusią žmoną pledu, štai ten – pagamino pusryčius ir pan. Palaikė, kai to reikėjo, išklausė. Ir, kas įdomiausia, jeigu tai tikrai jūsų moteris, ji atsakys jums tuo pačiu. Ji irgi rūpinsis, palaikys ir padės.

Jums neteks patirti didelio diskomforto akimirkų. Tai – antrasis dalykas. Kai kurie žmonės įsitikinę, kad santykiuose būtina kentėti, kankintis, tačiau tai netiesa. Nors, visgi, yra vienas toks momentas. Yra toks žmonių tipas, kurie ginčytis sugeba tik rėkdami ir įžeidinėdami. Ir jeigu jie abu tokie poroje, santykiai nė nekvepės komfortu.

O man, pavyzdžiui, net pakeltas balsas – pernelyg daug. Taip ir jūs galite tai suprasti pagal savo pojūčius. Ar būna momentų, kai jaučiate didelį diskomfortą. Jeigu būna, vadinasi, tai ne ta moteris, kuri turėtų būti šalia. Judu turite vienas kitą papildyti, kad to diskomforto nebūtų.

Taip, gali kilti konfliktų ir ginčų, bet, vėlgi, jeigu jūs tai normaliai pakeliate, lygai kaip ir moteris. O jeigu ne, tuomet to neturėtų būti.

Ir dar vienas dalykas. Pavyzdžiui, kyla koks nors interesų konfliktas, jūs mielai nusileidžiate arba ji analogiškai nusileidžia, ir judu abu nejaučiate jokio diskomforto.

Įsivaizduokime, kad moteris nori vykti atostogauti į Turkiją, o jūs – į Tailandą. Ir tada ji sako, kad šiais metais važiuokime į Tailandą, o kitais metais – į Turkiją. Arba pasiūlo surasti trečią variantą. Paprasčiau tariant, ji rūpinasi, kad nekiltų konfliktų.

Trečias dalykas – nustojote lyginti. Jūs nustojote žiūrėti į kitas poras, į santykius ekrane. Jūs suprantate, kad šalia yra jums tinkama moteris, o visa kita nesvarbu.

Kai kurie žmonės turi daugybę problemų santykiuose. Paskui ima žiūrėti į kitų žmonių santykius, į serialus, ir supranta, kad nėra taip blogai, kitiems – dar blogiau. Tačiau esmė ta, kad reikia spręsti ne pagal tai, kas vyksta su kitais žmonėmis, o pagal tai, kaip jaučiatės jūs patys.

Ir kai pojūčiai signalizuoja, kad viskas gerai, jūs paprasčiausiai nustojate netgi galvoti apie kitus. Kuriems galams galvoti apie kitus, kai su tavimi viskas puiku, teisingai? O ir tavoji moteris nelygina tavęs su kitais vyrais, nepasakoja, ką daro jos draugių vyrai.

Nes jeigu tai jums tinkama moteris, jai ir pačiai labai komfortiška, ir dėl to jai pačiai pradingsta bet koks noras lyginti. Žmonės lygina tada, kai nori save nuraminti arba suvokia, kad gali būti geriau. O koks gali būti tasai geriau, jeigu ir taip viskas kuo puikiausiai tenkina?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *