Kaip išsirinkti sau antrą pusę ir nesuklysti

„Kaip susirasti idealų vyrą? Kaip jį atpažinti, kaip „gauti” ir išlaikyti?” Įdomus faktas: tokius klausimus užduoda beveik vien tik moterys. Vyrai ar tai rečiau susimąsto apie savo potencialios antrosios pusės idealumą, ar tai santūriau reiškia savo nuomones.

Idealių žmonių nebūna – šitai žino visi, tačiau viltis, kad kažkas pamils mane, nelabai idealią – sena kaip pasaulis. Ir tikriausiai ji dar ilgai gyvuos netekėjusių damų galvose.

Tai ką gi daryti? Mėginti vis iš naujo ir iš naujo iki pamėlynavimo? Arba imti tai, kas jau yra ir su tuo susitaikyti?

Ieškoti reikia ne partnerio, o santykių. O kad galėtume tai padaryti, iš pradžių būtina susiorientuoti ir sudėlioti mintis į lentynėles savo galvoje.

Kaip tu įsivaizduoji santykiuose, kuriuose būsi laiminga?

Čia kaip tame anekdote: „O ką jis? O ką tu? O jis kaip į tai reagavo?” ir t.t. Nusipiešk mintyse paveikslą – kaip drauge leidžiate laiką, ką valgote, kur gyvenate ir ilsitės, apie ką kalbatės. O paskui ieškokite žmogaus, kuris bus pasirengęs įgyvendinti šį paveikslą realybėje. Tokio, kuris panašus į eskizą jūsų galvoje.

O jo išvaizda, ūgis ar akių spalva – visa tai nepatikima. Visa tai sulig amžiumi keičiasi. O visi tie pokyčiai taps nesibaigiančiu stresu.

Santykių pamatai – bendros gyvenimo vertybės. Jei svajojate apie didelę šeimą, o partneris nenori vaikų, tai tegu jis bus gražesnis už Holivudo žvaigždę – laimės su juo neturėsite. Jei norite daryti karjerą ir ilsėtis po palmėmis, o vyrui prie širdies žvejyba ir palapinė ant ežero kranto… Čia arba reikia susitarti atskirai ilsėtis ir pramogauti, arba kažkuris iš jūsų jausis nuskriaustas.

Nesutapimų, žinoma, buvo, yra ir bus. Susituokėte, norėjote vieno, o paskui supratote, kad iki pilnos laimės trūksta visai ko kito. Bet jei tie nesutapimai apima vieną kitą santykių punktą, visada galima tartis ir susitarti. O jeigu judu norite absoliučiai priešingų dalykų? Prisiminkite pasakėčią apie lydeką, vėžį ir gulbę. Jūsų santykių vežimas nepajudės į priekį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *