Kaip moteriai elgtis namuose, kad “išsiauklėtų” tikrą vyrą

Kiekviena moteris nori turėti tvirtą, vyrišką partnerį, į kurį galėtų atsiremti, o ne lepšį, kuriuo reikėtų rūpintis kaip vaiku. Deja, reta kuri suvokia, kad nuo jos pačios elgesio daug priklauso, kuo pavirs jos išrinktasis, gyvendamas su ja.

Laikykitės šių taisyklių, ir šalia jūsų bus tikras vyras, o ne infantilus berniukas. Viskas priklauso tik nuo jūsų!

Nepriimkite sprendimų savarankiškai

Tai – labai svarbus dalykas. Juk jeigu paskutinis žodis bus jūsų, vyras ims piktintis, prastai jaustis ir prasidės konfliktai namuose. Bet kokį sprendimą priimkite kartu. Pasistenkite nesiginčyti be reikalo, kategoriškai neneigti jo požiūrio ir švelniai išsakyti savąjį. Jeigu jis tvirtai laikosi savo žodžių, sutikite su juo.

Pamatysite, kad vyras bus dėkingas už jūsų nuolankumą ir galbūt pats pakeis savo nuomonę, įsiklausydamas į jūsų. Tai nereiškia, kad reikia visur ir visada sutikti su vyru. Jūs turite teisę į savą nuomonę, tik išsakyti ją reikia švelniai ir užtikrintai, o ne su išgąsčiu ir susierzinimu.

Neperkelkite bendravimo su darbo kolegomis stiliaus į santykius namuose

Jeigu dirbate vadove, palikite savo viršininkavimą darbe. Namuose turite būti moteris. Kartais būna labai sunku persijungti. Būtent todėl moterys nemėgstamos vadovaujančiuose postuose. Jeigu jau pasirinkote tokį kelią, kruopščiai kontroliuokite savo elgesį ir stenkitės, kad vyras netaptų jūsų pavaldiniu.

Girkite vyrą už iniciatyvą

Tai nereiškia, kad reikia visą laiką už kiekvieną smulkmeną giedoti vyrui ditirambus. Bet jeigu vyras parodė iniciatyvą šeimoje, priėmė sprendimą, padarė kažką savarankiškai, išreikškite garsiai savo susižavėjimą! Net jei ta iniciatyva jūsų per daug nežavi (paveikslą galima buvo pakabinti ir kitoje vietoje, o sofą užsakyti kitoje parduotuvėje pigiau), svarbu, kad jis kažką daro ir kad būtent jis tai daro!

Nesiimkite darbų, kuriems reikia didelių fizinių pastangų

Kai kurios moterys sodyboje maišo skiedinį ar nešioja po 20 kg sveriančius krepšius iš parduotuvės. Paskui skundžiasi, koks sunkus jų gyvenimas. Ir jis iš tikrųjų sunkus, nes jos užsiverčia ant pečių sunkią naštą. Juk jūs nereikalausite iš lygintuvo, kad jis skalbtų drabužius! Ne, tai ir nesiimkite vyriškų darbų. Galima paprašyti vyro.

Prašykite jo pagalbos, bet protingai

Vyrai dažnai baiminasi, kad nesugebės patenkinti moters norų. Kaip pasakose, kur iš vyro reikalaujama atlikti neįmanomus žygdarbius (nukeliauti į tolimą karalystę, nugalėti slibiną ir pan.), kad įrodytų savo vyriškumą.

Kiekviename vyre tūno berniukas, kuris bijo, kad bus pastebėtas ir demaskuotas. Todėl pirmiausia prašykite vyro lengvų dalykų. Ir girkite jį už pagalbą. Kai vyras pripras būti giriamas už savo pastangas, jis nustos bijoti ir sunkesnių prašymų.

Svarbu įsidėmėti, kad ne visus prašymus vyras gali išpildyti, net jei jie jums atrodo paprasti. Prisiminkite, kad jis bijo jums neįtikti ir būti palaikytas nepakankamai vyrišku. Įtikinkite jį, kad net jeigu jam nepavyks, jūs per daug dėl to nenusiminsite.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *