Kaip ne tik išvalyti tualetą, bet ir atsikratyti nemalonaus kvapo: šis produktas yra geriausias šioje srityje

Jei susidūrėte su šlapimo akmenų problema ant unitazo paviršiaus, ir visai tai lydi stiprus nemalonus kvapas, skubame jus nuraminti – sprendimas egzistuoja.

Viskas, ko jums prireiks, kad santechnikos įranga spindėtų švara, tikriausiai jau yra jūsų virtuvėje, kadangi kalbame apie citrinos rūgštį.

Norint pasigaminti valymo tirpalą, jums reikės 350 gramų rūgšties ir 10 litrų karšto vandens. Veikti reikia pagal planą.

Visų pirma, norint išvalyti tualetą nuo šlapimo akmenų, reikės išjungti vandens tiekimą bakelyje ir išpilti likusį vandenį.

Tada ištirpinkite citrinos rūgštį karštame vandenyje ir supilkite gautą tirpalą į bakelį.

Palikite tirpalą 3 valandoms, tada nuleiskite vandenį paspaudę išleidimo mygtuką. Šepečiu nuvalykite sunkiai pasiekiamas vietas unitazo viduje.

Paskutiniame etape palaukite, kol bakelis prisipildys, ir vėl nuleiskite vandenį. Šią procedūrą galima kartoti tol, kol ant unitazo paviršiaus visiškai nebeliks šlapimo akmenų.

Taip pat rekomenduojama po unitazo apvadu palikti citrinų sulčių tirpale suvilgytas popierines servetėles, kad jos galėtų veikti šlapimo akmenį mažiausiai 9 valandas.

Procedūros pabaigoje tualetą turite praplauti šaltu vandeniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *