Kaip pakeisti partnerį

Kad ir kokius stiprius jausmus jaustumėte vienas kitam, vieną gražią dieną kyla noras pakeisti partnerį. Ar tai įmanoma?

Pirmuosius metus įsimylėjusi pora gyvena visiškoje harmonijoje ir tarpusavio supratime. Jie, aišky, konfliktuoja, tačiau tie interesų susidūrimai dažniausiai labai greitai išsisprendžia ir pora vėl gyvena darnoje. Tačiau bėgant laikui partneriai pradeda vienas prie kito priprasti, nustoja vienas kitą idealizuoti ir praregi.

Būtent šiame etape prasideda tikrieji skandalai. Santykių aiškinimasis dabar pagrįstas troškimu pakeisti partnerį. O jis dabar jau neatitinka labai daug reikalavimų.

Viena plačiausiai paplitusių šeimyninių nesutarimų priežasčių – buitiniai konfliktai. Jai norėjosi, kad jis grįžtų iki dvyliktos vakaro. Jam norisi, kad ji gamintų skanius karštus pietus šiek tiek dažniau nei kartą per metus…

Nepritariu nuomonei, kad žmonės poroje neturėtų keistis. Kad ir koks būtumėte savitas žmogus, gyvenimas šeimoje reikalauja kompromisų ir „prisitrynimo” vienas prie kito, kaip prisitrina naujo mechanizmo detalės.

Kaip galima būtų delikačiai ir neskausmingai pakeisti partnerį?

Sakau iš karto: tai nelengvas uždavinys. Pirma – jums būtina suprasti patį save ir savo pačių pretenzijas. Kodėl esate nepatenkintas vienokiu ar kitokiu mylimo žmogaus elgesiu? Pagalvokite apie tai, kokios nuostatos gyvena jūsų galvoje. Kaip jos veikia santykius.

Sekantis žingsnis pakeliui į pozityvius partnerio pokyčius – teisingai suformuluoti prašymą. Prašau atkreipti ypatingą dėmesį: būtent prašymą, o ne reikalavimą ar pretenziją.

Pasakykite mylimam žmogui, ko jums trūksta santykiuose, ko jums juose norėtųsi. Pasidomėkite jo poreikiais.

Ir, pagaliau, paskutinė rekomendacija. Duokite sau laiko. Svarbu suprasti, kad tam, kad susiformuotų jūsų ir partnerio asmenybės, prireikė daug metų. Tai reiškia, kad pokyčiai nebus staigūs ir greiti.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *