Kaip pašalinti dėmes nuo pūkinės striukės

Šaltis dažniausiai užklumpa labai netikėtai, todėl pūkines striukes iš spintos traukiame pačiais įvairiausiais laikais – galbūt jau rudens pradžioje, o, galbūt, tik prasidėjus žiemai. Nepaisant to, tik išsitraukę striukę pastebime, kad vis dėlto pavasarį ją reikėjo nešti į valyklą.  Neretai dėmės gali puikiai išsivalyti, tačiau pasitaiko ir atvejų, kai skalbiame ir valome tikrai ne vieną kartą, bet dėmės taip ir nedingsta. Taigi, ką tokiu atveju daryti?

Sunkiai pastebimos dėmės

Tokiais atvejais padės indų ploviklis. Užlašinkite porą lašų ant audinio ir nuvalykite nešvarumus. Tada paimkite švarią, drėgną šluostę ir nuvalykite dėmę, tada nusausinkite.

Riebalų dėmės

Jas išvalyti sunkiau, bet tam padės benzinas. Pirmiausia pašildykite dėmę, tuomet užpilkite šiek tiek benzino ant audinio ir nuvalykite juo dėmę. Tada pabarstykite sodos arba kreidos miltelių, palikite 1-2 minutes ir tuomet nukratykite.

Universali priemonė

Jei turite laiko ir nežinote, kokio tipo dėmės yra ant jūsų striukės, tuomet dėmių valiklį galite pasigaminti patys. Norėdami tai padaryti, sumaišykite šiek tiek amoniako su vandeniu ir įpilkite indų ploviklio.

Kruopščiai sumaišykite ingredientus, kol susidarys tirštos putos, šiomis putomis valykite nešvarias audinio vietas.

Langų ploviklis

Kitas būdas greitai ir be aitraus kvapo sutvarkyti žieminę striukę – naudoti langų ploviklį. Jo reikėtų užpilti ant nešvarumų, įtrinti, o tuomet nuvalyti sausa šluoste ar kempine.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *