Kaip pasijusti laimingu dabar pat?

Ar įmanoma tapti laimingesniam nedelsiant? Mokslininkai tikina, kad taip!

Esame įpratę manyti, kad tik koks nors reikšmingas įvykis gali padaryti mus tikrai laimingus. Tačiau mes klystame, nes yra psichologinių gudrybių, kuriomis tikrai padės pajusti laimės antplūdį.

Dėkingumo aktas

Parašykite laišką Visatai arba mintyse padėkokite jai už visas jos suteikta gėrį jums. Pirmiausia už gyvybę ir patį gyvenimą. Rašyba ir skyrybos ženklai čia visiškai nesvarbūs. Svarbiausia yra jūsų nuoširdumas. Pagal mokslinių tyrimų išvadas, vienas toks laiškas per savaitę gali gerokai padidinti laimės lygį.

Prisiminkite gerus dalykus

Prisiminkite tris geriausius dalykus, kurie nutiko jums per dieną. Šis pratimas užtruks vos kelias minutes, tačiau efektas visiškai pateisins pastangas! Taip jūs treniruojate savo smegenis sutelkti dėmesį ne tik į neigiamus, bet ir į teigiamus įvykius. Ir kuo daugiau sutelksite dėmesį į teigiamus dalykus, tuo labiau būsite laimingesni.

„Ilgą laiką netikėjau dėkingumo pratimų veiksmingumu. Man atrodė, kad tai magija, neturinti nieko bendra su realybe. Bet vis tiek dėl įdomumo nusprendžiau išbandyti. Kai po poros savaičių supratau, kad mano gyvenimas tikrai pradėjo keistis, buvau tiesiog priblokšta. Nuo tos akimirkos reguliariai praktikuoju dėkingumo pratimus ir tam atsirandu vis daugiau priežasčių“, – pasidalijo savo eksperimentais 26 metų Ilona K.

Padėkite kitam

Kai kas nors kitas mums padeda, tai gali mus pradžiuginti. Tačiau kai kam nors kitam padedame, tai suteikia mums dar daugiau džiaugsmo. Dosnumo ir labdaros rodymas ne tik stiprina pasitikėjimą savimi, bet ir gilina supratimą, kad esame visuomenės dalis. O žmogui, kaip socialinei būtybei tai yra labai svarbu.

Svajokite

Kai kurie žmonės įsitikinę, kad nepagrįstos svajonės nieko gero neduoda. Tačiau faktas yra tas, kad mūsų smegenys neskiria tikrovės nuo fantazijos. Tai yra, jos suvoks mintis apie gražų ir geidžiamą dalyką kaip apie kažką jau egzistuojančio. Ir tikimybė, kad jūsų svajonės išsipildys, labai padidės.

Pasijusti laimingesniam šiuo momentu nėra taip sunku, kaip manote. Svarbiausia treniruoti smegenis džiaugsmo pojūčiams ir sąmoningai pasirinkti laimingą gyvenimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *