Kaip patikrinti suderinamumą su potencialia antrąja puse?

Tas laikas, kai tarp vyro ir moters viskas dar tik prasideda, yra nuostabus! Meilės aušra, taip sakant. Flirtas, komplimentai, atsitiktiniai prisilietimai, apsišaudymas žvilgsniais, viskas nuostabu! Bet ar visada įmanoma atspėti suderinamumą? Pabandykime išsiaiškinti.

Psichologai teigia, kad mes, moterys, jau per pirmąsias 40 susitikimo sekundžių nustatome, ar mums patinka konkretus vyriškis. Manau, jie gerokai perlenkė. Kartais mūsų, moterų, pasaulyje viskas būna gerokai sudėtingiau. Štai tu bendrauji su vyru, galbūt palankiai reaguoji į jo merginimąsi. Galbūt net įsimylėjai! Tačiau štai taip imti ir tiksliai visu šimtu procentų suprasti, ar būsite kartu amžinai – to jau per daug.

Tai kaipgi išsiaiškinti, ar jis jums tinka?

Kvapas yra svarbus. Kalba eina apie natūralų kvapą, o ne apie parfumeriją. Visi mes esame šiek tiek gyvūnai, dėl to trauka dažnai užgimsta būtent dėl ​​kvapų sutapimo. Mokslininkai netgi atrado mūsų nosyje mažytį organą, kuris tarsi nuskaito priešingos lyties asmens genetinį kodą. Ir jei su konkrečiu asmeniu įmanoma turėti sveikų palikuonių, jei nėra genetinių ligų tikimybės, šis žmogus jus traukia.

Balsas ir kalba. Jeigu jums patinka balsas, jeigu jis tiesiogine prasme glosto ausį, o kalboje niekas neerzina – tai bus dar vienas suderinamumo ženklas!

Išvaizda. Jeigu jums malonu žiūrėti į žmogų, jeigu jūsų neerzina netgi jo trūkumai, puiku. Pavyzdžiui, matote ne „riebų alaus pilvą”, o „mielą pilvuką”, ne celiulitą, o „juokingus guzelius” ir pan.

Gestai ir veido mimika. Iš to, kaip vyras elgiasi kūno kalbos aspektu, galima labai daug ką suprasti: ar jis pakankamai atviras, ar pasitiki savimi, ar gerai jaučiasi, ar jis dominuoja ar, atvirkščiai, užima pasyvią poziciją? Perskaičius šiuos ženklus, galima iš anksto nustatyti, kaip praeis jūsų pirmoji naktis.

Įpročiai. Atidžiau pažvelkite į jo įpročius – žalingus, buitinius, skonio. Jie yra mūsų atspindys, kuriuos gali analizuoti kiti žmonės. Kaip žmogus valgo ir geria? Kaip jis vaikšto? Kaip jis kalba ir rašo? Visa tai – puikūs argumentai už ir prieš bendrą laimę. O dar – labai daug peno analizei ir apmąstymams!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *