Kaip prisiversti ką nors padaryti, kai tam nėra noro

Labai sunku prisiversti atsikelti 6 valandą ryto, kad suspėtumėte pabėgioti prieš darbą, ar atsisakyti viliojančio torto gabalėlio dėl savo figūros. Kartais svarbu sukaupti valią ir nugalėti save. Aktyvumas, sveika mityba ir sportas – tai jūsų investicijos į ateitį. Tai jūsų indėlis į stiprų imunitetą, sveikatą, figūrą ir grožį.

Investuokite į savo ateitį

Kai pradings noras eiti į treniruotę, pagalvokite apie perspektyvas. Kaip atrodysite po metų, penkerių, dešimties? Jūsų sėkmė ir išvaizda priklauso nuo jūsų.

Tas pats principas galioja ir savišvietai, kvalifikacijos kėlimui. Ar esate įsitikinę, kad ilgai išsaugosite savo darbo vietą? Jei ne, mokykitės naujų dalykų.

Galvokite apie kitus

Visi mes esame egoistai: vieni daugiau, kiti mažiau. Tačiau retas savo gyvenime gali apsieiti be aplinkinių žmonių, draugiško palaikymo, šeimos židinio.

Jūsų nenoras imtis darbo gali sugadinti santykius su brangiais žmonėmis. Pažadėjote draugei nueiti į parodą, bet apsigalvojote? Vyras vakar paprašė prisiūti jam marškinių sagą, o jūs ignoravote jo prašymą? Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai smulkmenos. Su laiku jų gali prisikaupti daug ir virsti konflikto sprogimu. Tesėkite pažadus!

Didelis žygis prasideda nuo mažo žingsnelio

Svarbus projektas grėsmingai pakibo virš jūsų galvos kaip tamsus audros debesis? Sunku net prisiartinti prie jo? Dideli darbai gąsdina visus. Ir tai yra normalu.

Kad nugalėtumėte didelio projekto baimę, suskaidykite jį į mažesnes dalis, kurias galėtumėte lengvai įveikti. Sudarykite sau darbotvarkę iš mažų dalių, tada galėsite jausti pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi, kai dėsite kryžiukus šalia atliktų punktų. Tokia maža gudrybė padeda įgauti drąsos ir kantrybės.

Neįmanoma visų darbų atlikti iškart

Čia taip pat galioja padalijimo metodas. Jūs negalite nuveikti visų darbų vienu prisėdimu, net jeigu atsisakysite miego, poilsio ir maisto. Sudarykite realų planą, kurį įmanoma įgyvendinti, ir veikite pagal jį. Pasistenkite nenusiminti, kai kažkas vyks ne pagal planą. Toks gyvenimas!

Išskirkite prioritetus

Kai prisikaupia daug darbų, sugebėjimas nustatyti prioritetus būna labai svarbus. Kokius darbus reikia atlikti skubiai, o kuriuos galima atidėti?

Priklausomai nuo jūsų darbo grafiko ir gyvenimo ritmo, pasistenkite parinkti idealiausią laiką kiekvienam darbui. Iš ryto, kol esate kupini jėgų, produktyvumas būna didesnis. Skirkite šį laiką svarbiausiam darbui. Paskui galėsite užsiimti antraeilėmis užduotimis.

Jeigu jums geriau sekasi dirbti antroje dienos pusėje, atitinkamai pakoreguokite darbotvarkę.

Kalendorius

Pasirinkite sau patogiausią būdą organizuoti darbus. Tai gali būti klasikinis kalendorius, kompiuterinis darbo grafikas ar dienotvarkė išmaniajame telefone. Sugrupuokite būsimus darbus pagal svarbą. Rašykite pastabas ir priminimus sau. Jūsų asmeninis sekretorius – jūsų rankose!

Svarbiausia – rezultatas!

Būna tikslų, kuriems pasiekti prireikia ne vienerių metų. Per mėnesį neįmanoma numesti 20 kilogramų, nepakenkiant savo sveikatai. Ir nusipirkti butą ne kiekvienas įstengs per porą metų. Pasisemkite kantrybės, tačiau nepamirškite savo galutinio tikslo.

Pažvelkite į savo gyvenimą iš šalies

Kai prapuola noras dirbti ar rūpintis savo sveikata, sportuoti ar mokytis, imate gailėtis savęs, pažvelkite į savo gyvenimą iš šalies.

Ar jūs skaitote šį straipsnį tik todėl, kad turite kompiuterį ir mokate skaityti? To paties galima paklausti ir apie drabužius, maistą, būstą. Dabar pagalvokite apie tuos, kurie viso to neturi, kurie kasdien ginasi nuo bado, skurdo, ligų. Ar turite teisę skųstis ir nuleisti rankas?

Padėkokite sau

Nugalėję save, pasiekę sėkmę ar padarę asmeninės raidos pažangą, paskatinkite save už tai. Pasilepinkite gardumynu, nueikite į kiną, nupirkite sau dovanėlę ar paprasčiausiai pailsėkite parke. Vertinkite savo pasiekimus!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *