Kaip suprasti, kad žmogui nebėra vietos jūsų širdyje

Viskas prasideda nuo to, kad pamatote jį su kuo nors kitu, tačiau tai daugiau jūsų nejaudina. Jums netgi neskaudu. Nekyla noro grįžti namo ir paverkti į pagalvę. Ne, jūs jaučiate palengvėjimą. Palengvėjimą, kad jis ne su jumis.

Palengvėjimą, kad tu daugiau nesi jo istorijos dalis. Palengvėjimą, kad paleidote žmogų, kuris jums netinka, ir kad dabar jūs tai suprantate geriau nei bet kada anksčiau. Jūs suprantate tai, kai pamatote jį su kita mergina, kuri visiškai kitokia nei tu. Viskas stoja į savo vietas.

Užeinate į restoraną, kuriame mėgote būti kartu, ir tai nesukelia jokių jausmų. Atsigręžiate į praeitį ir šypsotės, nes tada jis jus džiugino, o dabar esate dar laimingesnė. Be jo. Esate laimingesnė, nes galite džiaugtis gyvenimu negalvodama, ar jis jus myli taip, kaip jūs mylite jį, ar jis nori, kad būtumėte jo gyvenimo dalis ir ar jo žodžiuose yra nors lašelis nuoširdumo. Dabar jaučiatės kaip visavertis žmogus, kurio nepersekioja primestas netobulumo jausmas, o jūsų mėgstami patiekalai, atrodo, skanesni nei bet kada anksčiau.

Ir štai jūs pradedate jį matyti visur, kur nenueitumėte. Toks įspūdis. kad visata nori, kad persigalvotumėte. Dėl to galite imti galvoti, ar nėra visame tame gilesnės prasmės. Galbūt visa tai yra likimo gudrybės arba pasiūlymas iš viršaus pradėti viską iš naujo. Tačiau po kurio laiko suprantate, kad imate kratytis šios minties. Vėl būti su juo atrodo dar keisčiau, nei galvoti apie visus tuos likimo ženklus. Mintys apie jį primena momentus, kai jis nedavė jums visko, ką buvo pažadėjęs, ir nebuvo šalia sunkiais momentais. Visata primena jums, kuo buvote, kai jį sutikote (o jūs tada tikrai nebuvote savimi) ir kad nors dabar jis atrodo kitoks, iš tikrųjų šis žmogus visiškai nepasikeitė.

O paskui sutinkate, atrodytų, visiškai nepanašų į jį žmogų. Šis žmogus žada parodyti jums naują pasaulį… Ir nors pagunda pernelyg didelė, nors baisiai norisi sekti paskui tą, kuris gali priversti jus pamiršti, kad buvote išduota, galiausiai vis tiek atsisakote.

Jūs nepriimate jo pasiūlymo. Jums reikia žmogaus, kurį galėsite mylėti visa širdimi, ir žmogaus, kuris jus taip pat mylėtų. Ir jūs sutinkate laukti šio žmogaus.

Kai matote savo buvusįjį su kita, jums nusispjauti, kad jis mato jus vieną. Jums nesinori keršyti ar priversti jį pavydėti. Ne, dabar jūs esate susikoncentravusi į save. Ir jums gera. Be jo tapai laimingesnė. Tai – jūsų bendros istorijos pabaiga.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *