Kaip suprasti, kam jums skirtas tas žmogus – tik patirčiai įgyti ar vis dėlto laimei

Žmonės dažnai nesupranta, kam juos likimas suvedė su tuo ar kitu žmogumi – kad galėtų mokytis ir įgyti naujos gyvenimo patirties ir tam, kad taptų stipresni, išmintingesni ir tokiu būdu galėtų pasiruošti susitikimui su tikrai sau skirtu žmogumi? O gal šalia jų jau ir yra būtent tas asmuo – mylimas ir artimas sielai, brangus žmogus? Gal jis jau pasiųstas jiems ne dėl karčios patirties, o dėl meilės ir laimės kartu, kad galėtų drauge mėgautis gyvenimu?

Kaip nustatyti, kam jums buvo lemta susitikti su tuo žmogumi?

Visi mes labai laukiame susitikimo būtent su tuo ypatingu mums žmogumi, ir tai visai suprantama. Mes viliamės ir tikime, dirbame su savimi, nepasiduodame, neprarandame vilties, laikome savo širdį ir sielą atviras, kad ir kokie skausmingi ir sunkūs būtų buvę mūsų ankstesnieji santykiai. Mes tiesiog žinome, kad visą laiką taip nebus ir mūsų būtinai kažkur laukia tas vienintelis žmogus.

Todėl kaip suprasti, kam būtent atsirado tas žmogus mūsų gyvenime?

Žinokite, jog šie santykiai jums skirti tik dėl jūsų patirties ir asmeninės raidos, jeigu:

*bendraudami su šiuo žmogumi jūs aiškiai jaučiate, kaip žlunga visos jūsų vertybės, principai, nuostatos ir šablonai, susiję su jūsų įsivaizdavimu ir supratimu apie santykius;

*jums nuolat tenka vos ne kovoti vienam su kitu dėl to, kad apgintumėte savo požiūrį į kažką ar įsivaizdavimą kažko, kas jums tikrai svarbu santykiuose;

*jaučiate, kad tie santykiai „trauko jums visas sausgysles“ ir išvargina iki išsekimo;

*esate nuolatinėje įtampoje, tarsi važinėtumėtės emociniais amerikietiškais kalneliais.

Tada nėra jokios abejonės – tie santykiai jums skirti tik dėl patirties ir asmeninės raidos.

Ir svarbiausia, kad jūs taptumėte išmintingesni, stipresni, kad suformuotumėte tvirtus įsitikinimus, suvoktumėte, ko norite iš santykių ir ko jums tikrai nereikia. Kad suprastumėte, koks turi būti jūsų mylimo žmogaus elgesys su jumis, kokias vertybes ir kokią pasaulėžiūrą jis turi puoselėti, kad jūs kartu galėtumėte dalytis bendrais interesais.

Taip, tai gali būti labai skausminga patirtis ir gana komplikuoti santykiai, kurie paliks prisiminimų visam likusiam gyvenimui, tačiau patikėkite – jie yra būtini tam, kad jūs būtumėte ir jaustumėtės tuo, kas esate – stipria ir savimi pasitikinčia asmenybe, kuri žino, ko nori, ir daugiau niekam neleis pažeidinėti savo asmeninių principų arba būti verčiamai nuolat prie ko nors taikytis ir nuolaidžiauti.

Todėl padėkokite tam žmogui ir likimui už šį santykių periodą jūsų gyvenime. Padėkokite tam žmogui ir paleiskite jį su taika širdyje ir ramybe sieloje. Juk jis padėjo jums vystytis kaip asmenybei ir tapti tuo, kas dabar esate.

Ir dar jis padėjo suprasti, kokių santykių jūs tikrai daugiau nebenorite ir neįsileisite į savo gyvenimą. Dabar jūs galėsite teisingai įvertinti kitus santykius, juk kad galėtume mėgautis šviesa, pirmiausia reikia pažinti tamsą…

Kaip suprasti, kad žmogus, kuris likimo siųstas jums dabar, yra skirtas meilei ir laimei? Žinokite, kad tai jūsų žmogus ir jūs galite kartu mėgautis gyvenimu, jeigu:

*jūs , būdami šalia, sieloje jaučiate džiaugsmą, šviesą ir šilumą;

*jis gerbia jus ir jūsų požiūrį į gyvenimą ir santykius bei vertybes ir palaiko jas;

*taip, kartais ir jūs galite bartis ir „aiškintis santykius“, tačiau kiekvieno viduje glūdi tvirtas įsitikinimas, kad jūs vis tiek būsite drauge ir kad būtent kartu jūs galėsite įveikti visus sunkumus ir viską išspręsti.

Todėl jūs kartu leidžiatės į kompromisus ir ieškote problemų sprendimų ir nė vienam iš jūsų net į galvą neateina mintis, kad reikia iškart skirtis, kai tik kyla barnis. Juk jūsų santykiai yra brangesni už visus menkus nesusipratimus, ginčus ir nuoskaudas, todėl jūs paprasčiausiai neleisite jiems jūsų išskirti.

Ir svarbiausia: jums netenka nuolat kaip nors laužyti savęs ir keisti, kad galėtumėte būti šalia šito žmogaus. Jums nereikia versti savęs užmerkti akių į kai kuriuos nemalonius dalykus, kad tik galėtumėte toliau mylėti ir priimti tą žmogų tokį, koks jis yra. Visa tai todėl, kad jūs ir taip jau mylite ir priimate jį tokį, koks jis yra. Ir jis jus taip pat.

Jūs neverčiate savęs mylėti, nesistengiate nuolat pateisinti savo partnerio trūkumų, kad galėtumėte jį toliau mylėti, neieškote priežasčių ir paaiškinimų jo netinkamam elgesiui su jumis.

Jūs paprasčiausiai mylite vienas kitą. Tai vyksta lengvai, natūraliai ir tarsi savaime. Kaip ir turėtų būti.

Jūs kartu augate ir vystotės, be nedarote jokio spaudimo, neverčiate vienas kito kažką daryti ar keistis. Viskas vyksta abipusių mainų principu, laisvanoriškai, pagal savo valią ir sutikimą. Taip, tikrai šitaip gyvenime būna. Patikėkite! Pasitaiko žmogui, kuris turi su kuo palyginti, nes praeityje jau išgyveno sudėtingus santykius ir tik dabar gali mėgautis kitais.

Žinokite, kad jeigu dabar jūsų asmeninis gyvenimas nesusiklostė gerai, tai viskas dar priešakyje. Tik reikia gerai išmokti savo pamokas ir sukaupti pakankamai patirties. O jeigu jau sutikote savo sielai artimą žmogų, tai džiaukitės gyvenimu ir mėgaukitės kiekviena akimirka su juo. Jūs to nusipelnėte.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *