Kaip supratau, kad sutikau savo vyriškį

Nežiūrint į tai, kad susipažinau su juo pažinčių programėlėje, jis man iš karto pasirodė esąs ne toks, kaip kiti. Ir štai 10 dalykų, kurie man leido suprasti, kad tai – mano žmogus.

Jis pradėjo realų pokalbį. Iš karto pradėjo nuo klausimų apie mane: kas man patinka, kur man patinka keliauti, kas mane siutina. Nebuvo tuščių žinučių „Labas, kaip einasi?“, kurios niekuo nesibaigia, nebuvo jo vyriško pasididžiavimo nuotraukų ar bandymų mane tiesiog „pakabinti“.

Jis pakvietė mane į tikrą pasimatymą. Po maždaug savaitę trukusio bendravimo, jis pareiškė, kad nori mane pakviesti į pasimatymą – šį žodį jis pavartojo tiesiogine jo prasme. Kitaip sakant, pasiūlė ne šiaip susitikti ir pasivaikščioti, ne šiaip kavai ar stipresniems gėrimams – tai buvo visiškai realus, tradicinis, senamadiškas pasimatymas. Jis nusivedė mane vakarieniauti į gerą restoraną, kur mes puikiai pasikalbėjome ir jis už viską sumokėjo. Po to dar šiek tiek pasilikome pagurkšnoti ir paplepėti. Vakaras buvo idealus.

Jis nekvietė manęs į savo namus. Pabučiavo, atsisveikindamas, tačiau nepakvietė pas save ir nesiprašydino pakviečiamas į mano namus. Jis tiesiog iškvietė taksi. Buvau nustebinta ir iš pradžių netgi pamaniau, kad jam nepatikau. Paskui paaiškėjo, kad jis tiesiog nenorėjo skubinti įvykių.

Jis iškart man parašė. Kol važiavau taksi, parašė žinutę, o kitą dieną taip pat! Mes ir toliau bendravome ir radome vis daugiau ir daugiau bendrumo. Man nereikėjo lakstyti paskui jį ar valandų valandas laukti jo atsakymo, nes jis visada palaikė ryšį (tačiau tai anaiptol neatrodė įkyru).

Jis tesėjo pažadus. Skambino, kaip žadėjo, o jei negalėdavo, brūkštelėdavo trumpą žinutę, įspėdamas, kad yra užsiėmęs darbe. Jis padėjo man išsiugdyti pasitikėjimą juo. Labai greitai supratau, kad jis – žodžio žmogus ir rimtai žiūri į mūsų santykius.

Jis nenorėjo iš karto su manimi miegoti. Dar daugiau – būtent jis man pasakė „Ne“! Paaiškino, kad nėra reikalo skubėti, nes aš jam iš tikrųjų patinku. Ir kad jam norėtųsi palaukti, kol užsimegs normalūs emociniai ryšiai. Žinojau, kad jis anksčiau turėjo daug kitų merginų, todėl supratau, kad su jis nori, jog su manimi jam būtų viskas kitaip.

Jis aiškiai apibrėžė savo ketinimus. Nuo pat pradžių žinojau, kad jis nori rimtų santykių, o ne šiaip pasismaginti. Jis taip ir pasakė, kad nori, jog viskas būtų rimta. Netgi pareiškė, jog galutinis jo tikslas – susituokti. Savo žodžiais ir elgesiu aiškiai davė suprasti, ko nori, dėl to žinojau, kad turime tuos pačius tikslus.

Jis paprašė susitikti su mano mama. Po trečio pasimatymo į miestą užsuko mano mama. Ir jis pasidomėjo, ar galėtų su ja susitikti, pakviesti vakarienės. Jautėsi komfortiškai ir puikiai įsiliejo į mūsų mano šeimą. Jis visiems patiko ir tai buvo geras ženklas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *