Kaip surasti išsvajotą meilę

Liaukitės savęs gailėtis, vietoje to geriau pradėkite gyventi savo gyvenimą. Ieškantys meilės žmonės turi suprasti, kad pritraukia prie savęs tuos, kurių jie yra nusipelnę. Mes traukiame tuos, kurie rezonuoja su mumis.

Jeigu jaučiatės vieniši dėl to, kad nerandate artimo žmogaus, nereikia užpildyti tos tuštumos pirmais pasitaikiusiais. Jūsų žmogus ateis tuo momentu, kai nustosite ieškoti meilės ir nutarsite susikoncentruoti į save. Būtent taip viskas ir vyksta.

Užsiimdami savo kasdieniais reikalais ir mėgaudamiesi kiekviena gyvenimo minute, jūs pritrauksite į savo gyvenimą meilę. Traukos dėsnis byloja, kad kiekvienu konkrečiu laiko momentu mes pritraukiame prie savęs tik tuos dalykus, kuriuos išties galime šiuo metu gauti. Dėl to, jeigu jums atrodo, kad turite reikalą vien su nebrandžiomis asmenybėmis, reiškia, atėjo laikas patiems bręsti. Panašus traukia panašų.

Jeigu trūksta kantrybės, jei negalite rasti bendros kalbos su savo vidiniu „Aš”, jeigu nejaučiate laimės ir ramybės jausmų, tai jūs ir toliau sutiksite savo kelyje asmenybes, nepajėgiančias suteikti jums laimės.

Jei jūsų gyvenime nevyksta nieko gero, jeigu jums liūdna, esate nusivylę – visa tai tik padidina riziką sutikti žmogų, kuris jumis pasinaudos. Jūs tarsi įstringate šitame toksiškame užburtame rate.

Liaukitės savęs gailėti. Vietoje to – pradėkite gyventi savo gyvenimą. Mėgaukitės savo vienatve, kol turite tokią galimybę. Priimkite save tokiais, kokie esate, pamilkite save ir savo gyvenimą. Ir nustokite lyginti save su kitais.

Išstumkite iš gyvenimo baimę, pavydą, nepasitenkinimą, negatyvą, liūdesį ir visa kita, kas tempia jus į dugną ir neleidžia gauti, ko trokštate. Užpildykite gyvenimą džiaugsmu, laime, ramybe ir meile. Ir patys pamatysite, kas atsitiks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *