Kaip susitaikyti su faktu, kad jis nelaiko jūsų savo vienintele

Net nemėginkite įrodinėti jam, jog jis suklydo. Pasakykite, kad viską suprantate ir gerbiate jo sprendimą. Būkite korektiška. Ir ženkite į priekį. Priimkite jo žodžius kaip faktą ir ryžtingai išeikite. Nesidairykite atgal. Nesekiokite paskui jį. Nesikabinėkite prie kiekvieno jo pasakyto žodžio.

Net nemėginkite ieškoti priežasčių, kadangi to daryti nėra jokio reikalo. Tiesiog priimkite tai kaip faktą ir nusiteikite, kad viskas – į gera. Nieko baisaus, kad jūsų nepasirinko ir kad štai jau kelintą kartą patyrėte nesėkmę meilėje. Tai vyksta su visais žmonėmis.

Leiskite sau išjausti skausmą. Leiskite sau pagailėti savęs. Leiskite sau paverkti, kol ašaros palengvins jūsų skausmą.

Jeigu žmogus nusprendė, kad jūs jam netinkate, nereikia abejoti savimi.

Nereikia abejoti savimi kaip asmenybe. Tą sprendimą priėmė jis, padarė tai remdamasis savo nuomone, o ne realia jūsų vidine verte, jis žvelgė į jus savo akimis, o ne taip, kaip kiti aplinkiniai. Kai kažkas pasako, kad jūs jam netinkate, reiškia, taip ir yra. Tai visiškai nereiškia, kad esate neteisūs, suklydote ar kad jūsų negalima mylėti. Tai to žmogaus, kuriam jūs netikote, problema.

Prisiminkite savo gyvenimą iki to žmogaus. Prisiminkite visus tuos momentus, kai jautėtės tokie laimingi, tokie pasitikintys savimi ir tokie stiprūs. Ir su tuo žmogumi visa tai neturėjo nieko bendro.

Nereikia įkliūti į užburtą ratą, kurį jis jums sukūrė. Paprasčiausiai išeikite. Jūsų niekas nelaiko, o jūsų jėga visada yra jūsų žinioje.

Jeigu žmogus nusprendė, kad jūs jam netinkate, mylėkite save pakankamai stipriai, kad galėtumėte jį paleisti.

Vertinkite save pakankamai, kad nustotumėte rinktis tuos, kurie nesirenka jūsų. Uždavinukas, žinoma, ne iš lengvųjų. Žinau, jūsų Ego suduotas labai stiprus smūgis, jūs jaučiatės visiška kvaile ar visišku kvailiu ir jūsų įsimylėjusi širdis nenori girdėti jokių argumentų. Sustokite. Suraskite savyje jėgų pasipriešinti visiems tiems impulsams, susijusiems su tuo žmogumi. Susigrąžinkite sau savo jėgą.

Išsaugokite savo orumą ir pamirškite tą pralaimėjimą. Tegu jis gyvena su savo sprendimais ir žengia savo gyvenimo keliu be jūsų. Leiskite sau verkti vienatvėje, kiek tik jums norėsis. Susikoncentruokite į save ir pamėginkite išsiaiškinti, kodėl jis jums buvo toks svarbus? Jeigu jis laiko jus netinkama pora, tai pats akivaizdžiai jums netinka. O šito pilnai pakanka, kad padėtumėte tuose santykiuose tašką.

Jeigu žmogus nusprendžia, kad jūs jam netinkate, pasistenkite iš naujo susirasti save – tą žmogų, kurio nekausto kitų žmonių sprendimai „tinka-netinka“. Tikrąjį, laimingą save.

Taip atsitiks ne iš karto, ne šiandien, ne rytoj, netgi ne artimiausiais mėnesiais, tačiau laikui bėgant bus vis lengviau ir geriau. Nekaltinkite savęs. Nebūkite sau žiaurūs. Neverskite savęs jausti to, ko iš tikrųjų nejaučiate. Tegu viskas būna kaip būna. Pats svarbiausias dalykas – supraskite, kad niekas nelinkėjo jums blogo.

Problema ne jumyse. Tiesiog kiekvienas žmogus, kaip ir jūs patys, stengiasi susirasti sau laimę ir kartais tos paieškos baigiasi kieno nors sudužusia širdimi. Netrukus pamatysite, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera, nes įgytos patirties dėka sužinosite apie save daug naujo, suvoksite, kad visada buvote šiek tiek stipresni, nei patiems atrodė.

Jei žmogus nusprendė, kad jam netinkate, padėkokite jam už tai, kad jis daugiau neeikvos tuščiai jūsų laiko. Nepraraskite vilties, nes dabar turite galimybę susirasti tą, kuris jūsų išties laukia.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *