Kaip sustiprinti santykius ir nepatekti į rutiną

Yra daug priežasčių, kodėl santykiai žlunga. Pavyzdžiui, neištikimybė arba skandalai. Tačiau yra ir „tyliųjų meilės žudikų“. Vienas iš jų – rutina. Ji atsėlina nepastebėta. Tam tikru momentu pora pastebi, kad kartu jiems nuobodu.

Kodėl rutina tokia pavojinga?

Monotonija poroje – patogu, komfortiška. Jūs puikiai žinote, kad nuo pirmadienio iki trečiadienio vakarais žiūrėsite serialus, šeštadienį susitiksite su draugais, o sekmadienį – pirmyn į svečius, pas gimines. Tačiau rutina palaipsniui griauna santykius. Meilėje, kaip ir muzikoje. Kas atsitinka, kai topuose atsiranda naujas hitas ir jūs jo kasdien klausysitės nuo ryto iki vakaro? Jis jums įkyrės ir galiausiai ims erzinti. O jeigu daina nebus grojama nuolatos, jos melodija bus galima mėgautis pakankamai ilgai.

Rutina santykiuose veda į tai, kad kiekviena nauja diena tampa panašia į ankstesnę ir tai vis kartojasi ir kartojasi, be jokių prošvaisčių. Jausmai ir aistra pamažu blėsta. Vieną „gražią“ dieną partneriai supranta, kad jiems neįdomu būti kartu ir nusprendžia išsivaikščioti.

Kaip laiku pastebėti grėsmę santykiams?

Paklauskite savęs, kokie buvo pastarieji šeši mėnesiai. Jeigu kiekviena diena, kiekviena savaitė sruveno vienodai, reiškia, jus jau užklupo rutina.

Kaip sustiprinti santykius ir nesusidurti su rutina?

Pridėkite gyvenimui spontaniškumo

Žinoma, nereikia maksimaliai ištrūkti iš savo komforto zonos. Stresas jausmų neatgaivins. Prisiminkite, kokie buvo jūsų santykiai pačioje pradžioje. Greičiausiai tuomet būta daug spontaniškumo. O kas jums trukdo tą patį daryti dabar? Išbandykite kartu kažką naujo, atraskite įdomių vietų ir pomėgių. Ieškokite smagios veiklos tik jums dviem, kuri gali sugrąžinti į santykius ugnelę.

Kiekvienas pats save užpildykite

Partneriai turėtų ne tik užsiimti įdomia bendra veikla, bet ir nepamiršti apie savo pačių asmeninius pomėgius bei hobius. Šitaip galima paįvairinti savo dienas ir vėl tapti įdomiu savo antrai pusei.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *