Kaip teisinasi žmonės, kurie nenori santykių

Bene sunkiausia bendravimo dalis – suprasti kito žmogaus ketinimus. Kaip sužinoti, kad jis sako tiesą? Priežasčių, kodėl žmonės vengia rimtų santykių, yra pakankamai daug, o kartais taip yra todėl, kad santykių jie tiesiog nenori. Žemiau pateikiami pasiteisinimai naudojami tada, kai žmogus paprasčiausiai nenori su jumis nieko kurti.

„Dabar netinkamas laikas”

Laikas visada netinkamas. Tiesiog jo gyvenimas dabar yra toks, kad tu į jį netelpi. Todėl geriau nelaukti. Jei jis turi tikrų jausmų, jis pats tave suras. Patikėk manimi.

„Nenoriu prarasti to, ką jau turime”

„Esu patenkintas tuo, kaip viskas vyksta dabar, nenoriu rizikuoti”… Tačiau meilė visada susijusi su rizika. Ir pats nuostabiausias dalykas: paleisti baimes ir pasinerti į meilę. Tai reiškia leisti sau būti pažeidžiamu, nebijant nudegti. Nes jeigu myli, esi pasiruošęs rizikuoti. Priešingu atveju galima susitikinėti metų metus.

„Šiuo metu nenoriu nieko rimto”

Išsireiškimas „šiuo metu” suteikia vilties, kad ateityje tai gali pasikeisti. Tačiau iš tikrųjų tau reikia šį žmogų išgirsti jau dabar. Nieko rimto jis nekurs. Jis nebus tavo žmogumi.

„Esu labai užsiėmęs darbu ir kitais reikalais”

Mes visi užsiėmę. Tačiau tam, ką mylime, ir tiems, kuriuos mylime, visada surandame laiko. Svarbiausia čia – noras. Tiesiog tasai žmogus nenori būti su tavimi iki tokio lygio, kad imtųsi koreguoti savo tvarkaraščius ir atrastų laiko tau.

„Bijau tave įskaudinti”

O kas pradeda santykius su mintimi, kad ims skaudinti? Tai ne priežastis išsiskirti. O jei žmogus taip kalba, jis paprasčiausiai žino, kad tikrai tave skaudins. Jis nuspėja ateitį, nesuteikdamas tau šanso. Su tokiu geriau neprasidėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *