Kaip teisingai pasitikti užtrukusį vyrą

Kodėl vyrai neskuba namo po darbo dienos? Priežastis – ne meilužės ir ne pasisėdėjimai su draugeliais. Daugelis vyrų paprasčiausiai ruošiasi susitikti su žmonomis, kurios jau ant slenksčio apšaudys ir užbombarduos juos pretenzijomis.

Nesenas pavyzdys. Į mano kabinetą įbėga susijaudinusi kolegė.

-Mano vyras turi meilužę!!!

Moteris ji labai temperamentinga, natūrali brunetė su kupeta nepaklusnių garbanų. Solidi figūra nė kiek nepakenkė jos žavesiui.

-Iš kur tu ištraukei? – bandau išsiaiškinti.

-Kaip tai iš kur?! Pati pagalvok. Laukiu jo iš darbo. Turi pareiti maždaug šeštą. Pradedu laukti be penkiolikos šešios, o ką jeigu su transportu pasiseks? Šeštą jo nėra, dešimt po šešių – nėra, penkiolika po šešių – vis dar nėra! Aš jau užvirusi! Dvidešimt po šešių pradedu įtarti kažką negero, susinervinu. Ir štai pusę septintos parsiranda! Na jam ir kliuvo!!!

Manote, tai išgalvota istorija? Anaiptol. Gryna tiesa. Numanote, kas buvo toliau? Teisingai – vieną negražų vakarą vyras paprasčiausiai negrįžo namo. O ko ten grįžti, jeigu tave taip pasitinka? Grįžimas namo – tai nedidukė mūsų dienos dalelė. Kiek ji trunka? Kokių 15 minučių, kad įžengtum pro duris ir nusirengtum. Tačiau koki svarbi tai dalelė!

Tikriausiai teko girdėti apie vyrus, kurie po darbo būtinai užsuka į barą ar kavinukę mauktelėti bokalo alaus ar kažko stipresnio? Jūs rimtai tikite, kad vyrai tokiu būdu bando susidoroti su nuovargiu? Anaiptol. Jie ruošiasi susitikimui su žmonomis, kurios jau nuo slenksčio jei ir neatakuos su pretenzijomis ir skandalais, tai tiksliai vaizduos šaltas ir nuskriaustas. Tai tas pats, kad išgerti 100 gramų prieš ataką mūšio lauke. Makt! Ir jau lengviau, jau ne taip skaudu klausytis, ką ji ten kudakuoja.

Moteris – trapi, tačiau išmintinga būtybė. Čia yra tik du variantai: išdidumas, ambicijos ir vienatvė arba supratimas, atlaidumas ir laiminga šeima. O vyras visada įvertina išmintį, galbūt ne iš karto, tačiau įvertins būtinai ir be galo brangins tokią moterį. Jis taip įprato per daugelį metų prie atakų, pykčio, pretenzijų, skandalų. O čia staiga pasitiko prie durų ir nusišypsojo!!!

Penkiolika minučių, žinoma, akimirksniu neišgelbės ir nepakeis tų santykių, kurie buvo griaunami ne vienerius metus. Tačiau čia kaip tik tas dalykas, nuo kurio vertėtų pradėti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *