Kaip vyrui suprasti, kad tai išties jo moteris

Yra daug straipsnių apie tai, kaip moteris supranta, kad tai jos vyras, ir beveik nėra straipsnių apie tai, kaip vyras supranta, jog tai jo moteris. Todėl nusprendžiau ištaisyti šį disbalansą.

Pradžiai pagalvokite, ar nėra tarp jūsų kokios nors nesveikos konkurencijos, ar nesistengia moteris visais įmanomais būdais jums kažką įrodyti – kokia ji šauni, stipri ir nepriklausoma, kas iš tikrųjų reiškia, jog draugas jai iš principo nereikalingas?

Taip, moteris gali norėti stipraus ir psichologiškai brandaus vyro, bet kartais ne tam, kad jį gerbtų ir juo žavėtųsi, o tam, kad laikui bėgant netgi visiškai nesąmoningai jį sugniuždytų ir paverstų „skuduru”, o paskui išmestų lauk, sakydama, kad nepateisino vilčių.

Jei jūsų santykių pradžioje vyksta tokie dalykai, reiškia, gavote stiprų pavojaus signalą, bylojantį apie tai, kad jums bus ganėtinai sunku su šia moterimi, juk teks be paliovos įrodinėti, kad ji gali jumis pasikliauti ir kad jai nereikia visko daryti tik pačiai, o moteris, patikėkite manimi, dar labai ilgai tam priešinsis ir prieštaraus, o tai išties be galo vargina. Todėl gerai pagalvokite, ar jums to reikia.

Ieškokite moters, kuri nekels jums nuolatinio susierzinimo ir noro bent trumpam pabūti be jos. Moters, nuo kurios nesinori ilsėtis, o priešingai – su kuria norisi ilsėtis drauge ir apskritai praleisti su ja visą savo laisvalaikį. Moters, kuriai jaučiate nuoširdų susidomėjimą ir troškimą (įskaitant seksualinį) ir šalia kurios nereikia savęs prievartauti ar įtikinėti, kad „ji tokia gera ir maloni, todėl reikia pasistengti sureguliuoti santykius” – visa tai nesuveiks.

Pasirinkite moterį, kuri eina jūsų linkui, o ne iš aukšto „malonėja suteikti jums šansą pabūti su ja”, nes santykiuose be galo svarbus abipusiškumas.

Pasirinkite moterį, kuri jus daro teigiamą poveikį ir su kuria jūs keičiatės į gerąją pusę, tačiau tuo pat metu ji neiškelia griežtų sąlygų, kurias atitikę, galėsite būti kartu su ja.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *