Kam vyrui reikalingos akys? Žiūrėti į gražias moteris!

Labai dažnai tenka matyti, kaip vyrui, einančiam su savo moterimi, staiga atvipsta žandikaulis, pamačius neregėto grakštumo kojytes ar apskritai simpatišką merginą.

Esu tikra, kad kiekvienai moteriai teko susidurti su tokia situacija. Taip pat esu tikra, kad daugybei moterų teko suvaidinti tos grožybės, į kurį susminga aplinkinių vyrų, einančių su savo damomis, žvilgsniai. Jei kalbėti apie mane, tai man teko patirti abi situacijas, dėl to puikiausiai suprantu, koks plėšrus gali būti praeivio vyro žvilgsnis. Ir suprantu, kad jo visiškai netrikdo tas faktas, jog greta tipena jo išrinktoji.

Yra daug nuomonių šia tema. Ji aktuali bent jau dėl to, kad šiuolaikinė mada vis labiau ir labiau apnuogina moterį – trumpi sijonėliai, permatomos palaidinukės, gilios iškirptės ir t.t. Trumpiau tariant, aplink mus vis daugiau ir daugiau apnuoginto kūno, kuris negali neprikaustyti žvilgsnio.

Daugumai moterų tokie jų vyrų žvilgsniai kelia nemalonius pojūčius. Kai kurios nutylės, kai kurios pasakys ramiai, kai kurios tyčia ims lygiai taip pat atvirai spoksoti į kitus vyrus, kai kurios ims rėkti: „Ko ten spoksai, gašlus gyvuly!?” trumpiau tariant, tai užkabina visas damas. Aš jokiu būdu nenoriu apibendrinti, suprantu, kad yra damų, kurios visiškai vienodai rodo, kur žiūri jų vyriškiai. Rašau apie tas, kurioms toks elgesys sukelia nemalonias emocijas. Nesisvaidysiu garsiais lozungais apie moterų pasitikėjimą savimi, tai visiems savaime suprantamas dalykas. Tačiau netgi labiausiai pasitikinti savimi moteris gali būti įskaudinta, jei mylimasis ryja seiles, pamatęs „apetitą keliantį užpakaliuką”.

Pamėginkime išmokti žvelgti į šį reiškinį kaip į duotybę ir pakeisti savo požiūrį į šią duotybę.

Pirma. Visi mes žinome, kad grožis išgelbės pasaulį. Ir nesvarbu, kas tai per grožis – gražus peizažas, namas, šuniukas, gražus vaikas ar graži mergina, gerianti kavą prie gretimo staliuko kavinėje. Mielos moterys, sutikite, juk ir jūs atkreipiate dėmesį į tai, kas gražu. Ir jeigu eina graži mergina, būtinai nulydėsite ją žvilgsniu. Kažkas iš jūsų nuoširdžiai pasigrožės, kitos nuoširdžiai pavydės, tačiau žvilgsnis bus. Taip kad JEI NETGI JŪS žvelgiate, tai vyras juo labiau atkreips dėmesį.

Antra. Daug moterų bijo, kad vyras ims lyginti jas su tomis, į kurias žiūri. Drįstu teigti, kad taip nebus. Juk jūs pačios, pamačiusios nuostabų raumeningą gražuolį,

irgi turbūt ne iš karto pajėgiate atplėšti žvilgsnio.

Pateiksiu dar viena pavyzdį. Tarkime, turite dukrelę. Ir jūsų vyras grožisi mergaite iš darželio, kurį lanko jūsų dukra. Juk už žodžių „kokia miela maža mergaitė” nėra jokios potekstės, kad vyras ją pamilo labiau už nuosavą dukrą. Sava dukrelė visada pati gražiausia ir geriausia. Lygiai taip pat kaip ir jūs – jo žmona.

Žinoma, moters nuoskauda gali priklausyti nuo vyro emocijų reiškimo laipsnio. Juk jeigu jis tiesiog nužvelgs praeivę – tai niekaip neužgaus mylimos moters. O jeigu žiūrės akis išpūtęs, pats pasipūs kaip gaidžiukas prieš kovą, ir užgniaužęs kvapą seks visą pro šalį einančios damos trajektoriją, esama nemažai šansų, kad moteris įsižeis. Dėl to, mieli vyriškiai, reaguokite į grožį ramiau ir santūriau. Bent jau tuo momentu, kai greta – mylima žmona.

Trečia. Žiūrėti ir norėti – visiškai skirtingi dalykai. Mielos moterys, prisiminkite, kaip galite žiūrėti ir tiesiog grožėtis suknele, kurią dėvi kokie nors mergina. Sukrečiantis dizainas, madingas fasonas, nuostabios spalvos ir kokybiška medžiaga! Jūs susižavėjusi žvelgiate į tą suknelę, tačiau puikiai suprantate, kad vilkėti jos negalite dėl daugybės įvairiausių priežasčių – galbūt dėl figūros, galbūt tai ne jūsų fasonas, galbūt suknelė nepabrėš to, ką esate įpratusios pabrėžti, galbūt nesiryšite tokioms ryškioms spalvoms… Nesvarbu, kas tai per priežastis, tačiau jūs tokios suknelės nenorite. Jums komfortiška su tais drabužiais, kuriuos nusipirkote prieš savaitę. Pamatėte, pasimatavote ir likote patenkinta pirkiniu.

Reziumuodama norėčiau pridurti, kad vyrai dairysis į šalis visada. Bent jau dėl to, kad jie turi akis. Priversti užsimerkti mes jų nepriversime, dėl to šį faktą reikia priimti kaip duotybę.

Pamenu, buvo tokia TV laida: „Nuogi ir juokingi”. Galima buvo matyti, kaip ten elgėsi kai kurios moterys, atėjusios su antra puse. Jos uždengdavo vyrui akis! Niekaip negaliu suprasti – kuriems galams? Nejaugi apnuoginta krūtinė, kurią tuo metu mato vyras – tai pirmas ir paskutinis reginys jo akims? Tačiau tai greičiausiai sąlyginis moters refleksas – neleisti, kad vyras pamatytų „konkuruojančią firmą”, kitaip šio reiškinio nepaaiškinsi. Kas įdomiausia – vyrai vis tiek rangėsi kaip ant keptuvės, stūmė šalin moters rankas, kad pamatytų tai, ką matė savo gyvenime begalę kartų.

Taip kad teks susitaikyti su vyrams įgimta pozicija „žiūrėti”. Be to, nereikia pamiršti, kad ir mes pačios galime būti tomis moterimis, kurios gatvėje patrauks ne tiki jūsų, bet ir svetimų vyrų žvilgsnius. Tačiau, kaip visiškai ne veltui sakoma: „Kuo aukštesni kulniukai ir kuo trumpesnė suknelė – tuo prastesnė moters savijauta”.

O jeigu matote moterį su džinsais ir sportbačiais, žinokite – ji jaučiasi laiminga.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Kam vyrui reikalingos akys? Žiūrėti į gražias moteris!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *