Karjera ir finansai 2023 metais

Kad ir kaip žiūrėtume, darbas ir karjera užima didelę mūsų gyvenimo dalį. O nuo pinigų priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Kokie bus finansiniu atžvilgiu 2023-ieji metai kiekvienam Zodiako ženklui?

AVINAS

(03 21–04 20)

2023 metai daugumai šio Zodiako ženklo atstovų bus gana finansiškai stabilūs. Nereikėtų tikėtis auksinio lietaus iš dangaus, bet ir nepriteklių nebus. Avinui patartina daug dėmesio skirti finansiniams klausimams, nepaisant stabilaus grynųjų pinigų srauto, svarbu šią sėkmę palaikyti.

Kad vėliau nepatirtų problemų su pinigais, Avinas turėtų pagalvoti apie tinkamą atsiradusio kapitalo disponavimą. Kompetentingos investicijos padės atėjus ne pačiam palankiausiam laikui. Finansinės padėties gerėjimas bus stabilus – ramus, neskubus. Tokio pat nuosaikumo reikalaus ir išlaidos, ypač atidžiai teks elgtis antrąjį metų pusmetį. Nepatartina rizikuoti, įsivelti į abejotinus nuotykius, investuoti į rizikingas įmones, kitaip nuostoliai neaplenks.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio finansinė situacija naujaisiais metais bus susijusi su darbu. Kad įgyvendintų savo planus, Jautis turės uoliai dirbti. Tikslingumas ir aktyvumas duos vaisių. Jautis prieš priimdamas sprendimą daug galvos, išskirs prioritetus, pasvers visus už ir prieš. Pagrindinis dalykas, kurį šio Zodiako ženklo atstovai turėtų atsiminti – dideli projektai, ilgalaikės perspektyvos, tik taip pavyks realizuoti didžiąją dalį finansinių planų.

Daugelis šio ženklo žmonių 2023 metais turės galimybę gauti papildomų pajamų iš antrinio pusės dienos ar nuotolinio darbo, kai kurie sėkmingai galės užsidirbti pinigų iš savo pomėgių. Taip pat ir pagrindinėje darbovietėje bus didelės galimybės kilti karjeros laiptais bei pelnyti didesnį atlyginimą. Pinigai tiesiogine prasme pateks į Jaučio rankas – grįš senos skolos, priedai darbe, papildomas uždarbis. Nepaisant geros finansinės padėties, Jautis neturėtų barstyti pinigų. Būtina atsisakyti didelių pirkinių, kurių nereikia, rizikingų investicijų ir kitų finansinių aferų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Profesinėje veikloje Dvyniai ims labiau pasitikėti savimi. Praėjusių metų tendencijos – įkarštis ir konkurencinė kova verslo sferoje – 2023 metais įgaus ramesnį pobūdį. Dvyniai pagaliau galės laisviau kvėpuoti, matyti bendrą vaizdą ir neblogas ateities perspektyvas, todėl galės sumaniau apskaičiuoti tolimesnius veiksmus ir karjeros siekius. Dvyniai pradės įgyvendinti planus, kuriuos visada laikė perspektyviais ir tik laukė tinkamo momento, kad galėtų jų imtis.

2023 metais daugelis Dvynių pasidarys abejingi pinigų kaupimui ir ims atvirai demonstruoti savo abejingumą materialinėms vertybėms, nes jiems pradės labiau rūpėti dvasiniai dalykai. Kad ir kaip Dvyniai elgtųsi pinigų atžvilgiu , net jei propaguos asketizmą, pinigai vis tiek pateks į jų rankas. 2023 metais šio Zodiako ženklo atstovų finansinė padėtis pastebimai pagerės. Ne kartą Dvyniai turės galimybę sudaryti pelningas sutartis ir sėkmingai investuoti uždirbtus pinigus, beje, be titaniškų pastangų. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovai nori pasiekti finansinę nepriklausomybę, jiems geriau nepasiduoti atsainiam požiūriui į pinigus ir neniekinti jų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

2023 metais stabilumas bus pastebimas ir Vėžio finansų sektoriuje. Pajamų šaltiniai nuolat neš įplaukas į jo sąskaitą, tačiau apie pasakiškus turtus kalbėti dar anksti. Viskas priklausys nuo paties Vėžio. Jei pavyks sukaupti jėgas ir įgyvendinti naujas idėjas, materialinė gerovė bus garantuota. Gausaus piniginio lietaus nebus, tačiau Juodasis vandens triušis viską atiduos į šio Zodiako ženklo atstovų rankas – šiais metais bus galima nebijoti rizikuoti.

Vėžio ženklo darbuotojai gali tikėtis atlyginimų padidinimo, tačiau iniciatyvą teks patiems paimti į savo rankas. Nebijokite deklaruoti savęs, kelti naujų idėjų, dalytis mintimis – tai atneš gerų dividendų. Verslininkams horoskopas pranašauja nemenkas pajamas. Juodojo triušio metai bus sėkmingi dideliems įsigijimams ir investicijoms. Pinigai gali būti panaudoti būstui įsigyti, remontui. Šio Zodiako ženklo atstovams verta ieškoti pasyvių pajamų šaltinį, investicijos žada būti sėkmingos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui prognozuojamas geras pajamų augimas 2023 metais. Tačiau energijos stoka, nuovargis ir per didelis darbo krūvis gali skatinti neprotingą švaistymą. Liūtas turės gerai pagalvoti prieš leisdamas pinigus. Ekstravagancija gali įgauti grandiozinių mastų, todėl verčiau suvaržykite spontaniškų troškimų ir nereikalingo dosnumo impulsus. Materialinės gerovės augimas planuojamas pavasario pabaigoje, tada Liūtas galės sau leisti daugiau išlaidauti, bet apdairiai. Neturėtumėte prarasti visų pinigų, kurie atsiras sąskaitoje, reikia galvoti, kaip šią sumą padidinti. Verta pataria apsvarstyti investavimo galimybes, atsidaryti taupomąją sąskaitą kaip pasyvių pajamų šaltinį. Iki vasaros pabaigos teks tramdyti impulsus ir neišleisti didelių pinigų sumų, nepirkti nereikalingų pirkinių, dėl kurių vėliau tektų gailėtis. Dideli įsigijimai rudenį bus sėkmingi, suteiks džiaugsmo ir galbūt taps gera investicija.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Juodojo vandens triušio metai dosnių materialinių dovanų Mergelei nežada, tad pinigų lietaus laukti nereikėtų. Kruopštumas darbe lems atlyginimo padidinimą, priedus ir išmokas. Mergelė turėtų atkreipti dėmesį į savo piniginės storį, stengtis, kad ji nesuplonėtų per daug. Išlaidauti reikia protingai, kad neliktų be pragyvenimo šaltinio. Bus daug pagundų, ypač metų pradžioje. Mergelė norės save palepinti, todėl gali išleisti dideles pinigų sumas. O to daryti tikrai nereikia, nes energijos ir jėgų galite pasipildyti kitais būdais. Todėl prieš palikdami didelę sumą parduotuvėje, turėtumėte gerai pagalvoti. Metai palankūs verslo pradžiai, antroji pusė gali tapti patikimu partneriu. Mergelė turėtų atkreipti dėmesį į bendras idėjas, kurios gali atnešti daug pinigų. Finansinė gerovė Triušio metais siejama su asmeniniu gyvenimu, partnerio patarimai ir pagalba padės sulaukti tam tikros materialinės sėkmės.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Juodojo vandens triušio metai Svarstyklėms žada materialinės padėties pagerėjimą. Jų karjera ir finansai daug priklausys nuo gebėjimo bendrauti. Šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų ignoruoti naujų pažinčių ir rekomendacijų, kurios gali atverti naujus kelius į finansinę plėtrą. Jei Svarstyklės pradės daugiau klausytis ir klausinėti, aiškintis, lyginti kitų žmonių mintis su savo idėjomis, tada tikslų siekimas atrodys lengvas ir nesudėtingas uždavinys. Visus metus Svarstyklės turės gerinti savo reputaciją, stiprinti savo autoritetą socialiniame rate. Tokios pastangos lems gerus rezultatus.

Samdomi šio Zodiako ženklo darbuotojai rudenį galės pareikšti, kad laikas padidinti jiems atlyginimą, vadovai bus sukalbami. Rekomenduojama apsvarstyti galimybes dėl papildomų pajamų,

Svarstyklės 2023 metais gali saugiai pradėti verslą, susijusį su jų hobiu ar aistra. Investicijos atneš gerų pajamų – šio Zodiako ženklo atstovams šiemet pasiseks, jei laiku investuos pinigus į perspektyvų projektą. 2023-ieji gali būti geresnio gyvenimo pradžia. Svarstyklėms tereikia tinkamai planuoti savo finansinius reikalus, ieškoti būdų, kaip padidinti gerovę, išsikelti aiškius tikslus ir uždavinius bei juos įgyvendinti. Nepraleiskite puikios progos pakeisti savo gyvenimą!

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Finansinė sėkmė lydės Skorpioną – pelnas, netikėti grynųjų pinigų įplaukimai, atlyginimo padidėjimas. Darbuotojai gali tikėtis dosnių priedų, atlyginimų padidinimo kaip atpildo už gerą darbą. 2023 metai bus patys palankiausi verslo atstovams. Skorpiono verslas pasieks naują lygį, kuris leis padauginti pajamas. Tačiau Skorpionas neturėtų užmigti ant laurų, nes atsiradus dideliems pinigams didės ir atsakomybė.

Svarbiausia atsiminti apie būtinybę teisingai paskirstyti materialinius išteklius. Pinigai turi veikti, todėl investicijos, indėliai į verslo plėtrą yra tinkamas vektorius, padėsiantis didinti pajamas ir aprūpinti save ateinančiais metais. Vasaros pabaigoje galimi nedideli materialiniai nuostoliai. Skorpionui kelia grėsmę sukčiai, galimas pinigų praradimas dėl apgaulės. Net jei nemaloni situacija niekaip neįtakoja materialinės būklės, Skorpionui geriau būti budriam.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui viena pagrindinių naujųjų 2023-ųjų temų bus pinigai. Šio Zodiako ženklo atstovai puoselėja daug norų 2023 metams. Juodasis triušis padės daugumai jų išsipildyti. Materialinė padėtis pastebimai pagerės, todėl galėsite sau leisti didesnes išlaidas. Šaulys galės atrasti naujų pajamų šaltinių, kilti karjeros laiptais ar net sėkmingai pakeisti darbą. Tokie pokyčiai gerokai padidins jo pajamas. 2023-ieji bus palankus laikotarpis dideliems įsigijimams, kurie pagerins gyvenimo kokybę. Šio Zodiako ženklo atstovai gali drąsiai planuoti gyvenamojo ploto plėtrą, apsispręsti persikraustyti į erdvesnį būstą. Patartina nešvaistyti pinigų smulkmenoms, geriau juos investuoti į naudingus stambius projektus arba pradėti taupyti. Geri sprendimai Triušio metais bus investicijos, taupomieji indėliai už geras palūkanas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Prasidėjus Juodojo triušio metams, daugelis šio Zodiako ženklo atstovų pajus laisvų lėšų trūkumą. Ožiaragiui teks taikstytis su šia aplinkybe. Nepaisant to, kad pareigų darbe padaugės, piniginė vis tiek bus apytuštė. Ožiaragiui patartina apsišarvuoti kantrybe, pinigų kanalas atsidarys tik vasarą. Tada šio Zodiako ženklo atstovai jau galės sau leisti kur kas daugiau – seniai planuotus didelius pirkinius, tolimas keliones, dovanas. Vasarą pinigai Ožiaragiui pasipils tarsi iš gausybės rago. Jo lauks malonios staigmenos – dosnios premijos, piniginės dovanos, atlyginimų padidinimas, senų skolų grąžinimas. Tokių gausių finansinių dovanų nereikėtų išleisti šiaip sau, svarbu pagalvoti apie laisvų lėšų investavimą. Rugpjūčio mėnesį Ožiaragis gali atidaryti taupomąjį indėlį, investuoti į pelningą projektą. Finansai metų pabaigoje reikalaus sumanaus ir atidaus elgesio, prieš leidžiant pinigus verta viską gerai pasverti. Horoskopas įspėja apie pavojų pakliūti į sukčių gniaužtus.

VANDENIS

(01 21–02 19)

2023 metų pradžioje tikėtini materialiniai sunkumai, Vandenis neturėtų leisti pinigų smulkmenoms, kad nesumažintų ir taip prasto biudžeto. Tokia padėtis išsilaikys iki pavasario vidurio, nuo balandžio pradžios stabilizuosis. Tačiau ir tada jūs turite taupyti lėšas, būti atsargūs dėl pinigų. Pagundų bus daug, tačiau Vandeniui primygtinai patariama nepasiduoti, kol akivaizdžiai nepagerės finansinė

būklė. Ilgai lauktas sąskaitos papildymas įvyks ne anksčiau kaip spalio mėn. Nuo minėto laiko Vandeniui pradės sektis. Samdomi šio Zodiako ženklo darbuotojai gali tikėtis gauti premijų, didesnį atlyginimą. Vandeniui net patariama pasinaudoti sėkmingu periodu ir įsigyti loterijos bilietus, nes didelė tikimybė išlošti. Rudens pabaigoje jis galės sau leisti įsigyti didelių pirkinių, įgyvendinti savo seną svajonę – įsigyti nekilnojamojo turto, automobilį ar išvykti į tolimą kelionę. Horoskopas perspėja apie taupymo prasmę, dalį pajamų geriau atidėti juodai dienai. Santaupų gali prireikti ir įvykus asmeninio gyvenimo permainoms.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Didelis užimtumas ir milžiniškas krūvis darbe prisidės prie Žuvų materialinės padėties pagerėjimo. Finansinė padėtis pakis į gerąją pusę ir dėl atlyginimo padidinimo, kuris įvyks pavasarį. Be to, profesionalios pastangos bus įvertintos premijomis vasarą ir metų pabaigoje.

Rudenį Žuvis finansinė sėkmė, tuo metu bus galima tikėtis loterijos laimėjimų, pelningų sutarčių ir pardavimų. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas santykiams su artimaisiais. Nepaisant nesutarimų, Žuvys turėtų atidžiai įsiklausyti į patarimus, nes būtent artimieji ar draugai gali padėti pagerinti jų finansinę padėtį. Kaip tik jie pastūmės šio Zodiako ženklo atstovus imtis verslo, kuris atneš geras pajamas. Geras pelnas laukia šeimą turinčių Žuvų, jei bus sukurtas bendras verslo projektas. Neigiamos emocijos gali pakenkti ambicingų planų įgyvendinimui, todėl Žuvims patartina tramdyti pykčio protrūkius ir viską apskaičiuoti vienu žingsniu į priekį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *