Karminiai ryšiai. Buvusios „puselės“

Meilė iš pirmo žvilgsnio… Kaip tik nemėgino paaiškinti šio fenomeno. Pirmą kartą pamatytą žmogų įsimylime iki išprotėjimo. Kaip tai gali nutikti?

Neretai pakankamai sveikai mąstantys žmonės praranda galvą nuo meilės iš pirmo žvilgsnio. Taip nutinka ir jaunystėje, ir brandžiame amžiuje.

Kas gi nutinka tuo momentu, kai susitinka dviejų žmonių akys ir tarp jų įsižiebia kažkokia kibirkštis? Daugeliu atvejų tai galima paaiškinti labai paprastai: susitiko buvusios „puselės“, tie, kurie praeituose gyvenimuose buvo sutuoktiniai, meilužiai ar turėjo platoniškus santykius. Kai susitinka dviejų žmonių žvilgsniai, aktyvuojasi ta praeitų gyvenimų energija, kuri įrašyta energetiniuose laukuose. Įvyksta „atpažinimas“.

Prasideda santykiai. Dviems žmonėms gali realiai sutapti skoniai, mintys ir t.t. Emocijų sūkurys juos tiesiog apsvaigina.

Šiame gyvenime jiedu nebuvo pažįstami, o apie praeitus gyvenimus negali nieko žinoti. Ir jiems atrodo, kad tasai susitikimas, per kurį pajuto trauką vienas kitam, tasai nepaaiškinamas potraukis – tai likimo pirštas.

Taip, žinoma, susitikimas nėra atsitiktinis. Tačiau priežastys gali būti pačios įvairiausios. Galbūt jiems reikia kažką užbaigti, ko jiedu neužbaigė praeituose gyvenimuose. Galbūt jiems reikia kažką įsisąmoninti. Ir visiškai nebūtinai šiame gyvenime jų laukia laiminga meilė ar netgi santuoka. Labai dažnai tokie susitikimai įvyksta būtent dėl karminių skolų.

Kai žmonės susitinka ir įvyksta „atpažinimas“ ir jiems atrodo, kad tarp jų tiek daug visko bendro, kad juos suvedė likimas, reikia prisiminti, kad disponuodami praeitų gyvenimų atsiminimais, kurie slypi giliai pasąmonėje pas kiekvieną žmogų, jie pradeda transliuoti partnerio adresu kažkokius lūkesčius, susijusius su tomis žmogaus savybėmis ir tomis aplinkybėmis, kurios egzistavo tada, aname gyvenime. Tačiau dabar partneris – tai visiškai kita asmenybė, kažkiek panaši į tą ankstesnę, tačiau daugeliu atžvilgiu visiškai nauja. Ir toji kita asmenybė (o tiksliau – abi naujos asmenybės, vėl atnaujinusios santykius) visiškai kitaip mąsto, jaučia elgiasi. Ir visiškai nebūtinai praeities santykiai gali būti pratęsti dabar. Net jeigu tuomet tada buvo meilė iki karsto lentos.

Susidūrę su realybe, tokie santykiai dažniausiai užgęsta. Galingas potraukis išsisklaido, įsibrauna buitis, praėjusi ir dabartinė realybės susiduria viena su kita ir konfliktuoja.

Jeigu žmonės pakankamai išmintingi, jeigu jausmas, kuris jiems kilo, yra išties stiprus ir šviesus, jie gali surasti bendrą kalbą, sukurti santykius ir, galbūt, kažkur labai giliai suvokti ar pajausti priežastį, kuri juos suvedė ir išspręsti tą problemą. O paskui toliau tęsti santykius, kaip jau išsilaisvinę nuo karminių skolų žmonės.

Dažniausiai atsitinka atvirkščiai – žmonės išsiskiria. Skolos lieka negrąžintos ir atsideda sekantiems gyvenimams.

Atvejai, kai brandaus amžiaus sulaukę vyrai praranda galvą ir pasitraukia iš šeimos pas jaunas meilužes – iš tos pačios serijos. Dažniausiai tai irgi susitikimai su buvusiomis puselėmis.

Netgi šeimose, kuriose sutuoktiniai vienas kitą myli, tačiau pastoviai kyla problemų santykiuose, kai vienas ar abu niekaip nenori suprasti artimo žmogaus, nuolat išplaukia išsiskyrimo tema.

Labai lengva, žinoma, paprasčiausiai nusišalinti nuo probleminių santykių, išsiskirti ir užmiršti. Tai pati paprasčiausia išeitis, ir, deja, kai kas pataria daryti būtent taip: jeigu kažkokie santykiai jums nekomfortiški – paprasčiausiai nutraukite juos. Tai lengviausia ir dauguma būtent taip ir daro. Tačiau nesupratus, kodėl tie santykiai nekomfortiški, nesuvokus, ką būtent turi mus išmokyti santykiai su tuo žmogumi, neatlikus karmos užduočių ir neįsisavinus pamokų, toks išsiskyrimas nepanaikins problemos. Santykiai su tuo žmogumi taip ir liks nesureguliuoti ir persikels į sekantį gyvenimą. Ir taip kartosis, kol pamoka nebus išmokta.

Ir netolimoje ateityje jūs pritrauksite jau kitą žmogų iš praeito gyvenimo su ta pačia užduotimi, ta pačia pamoka, ir viskas prasidės iš naujo. Daugelis žmonių visą savo gyvenimą nieko daugiau neveikia, kaip tik „bėgioja iš pamokų“ ir nuolat lipa ant vieno ir to paties grėblio.

wwwNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.