Kas aš be tavęs?

Antroji pusė tave paliko. Ir pradėjo suktis svaiginančiu greičiu minčių karuselė:

  • Kaip man toliau gyventi;
  • Kaip užmegzti naujus santykius;
  • Kuo pirmiausia užsiimti;
  • Į ką persijungti, kad atsikvošėtum;
  • Kaip apskritai atsipeikėti.

Tačiau yra klausimas, kuris skamba kiekvieno vienišu likusio žmogaus galvoje praktiškai be sustojimo ir užima pirmą vietą visų aktualių šiuo metu klausimų reitinge – „Kas aš be tavęs?“

Apskritai, keista, kad žmonės užduoda tokį klausimą. Norint į jį atsakyti ir daugiau niekada prie jo negrįžti, paklauskite savęs, kuo buvote iki santykių pradžios. Ir apskritai, šiek tiek vėliau galite atlikti lyginamąją analizę pagal kriterijus:

  • Kuo aš buvau prieš prasidedant santykiams;
  • Kuo tapau po santykių.

Ir tik tada, kai tai padarysite, suprasite, ar yra prasmė toliau mintyse sukti šią plokštelę, pavadinimu „Kas aš be tavęs?“ Pažiūrėkite, kokių asmeninių savybių turėjote prieš nuspręsdami pradėti bendrą gyvenimą su buvusiu partneriu. Išanalizuokite, kas jumyse buvo gero, o kas blogo, kokias savybes praradote ir kokių įgijote.

Jei pagal gautus duomenis paaiškėjo, kad:

Teigiamų savybių sumažėjo, o kitos turimos negatyvios savybės tik paaštrėjo, reiškia, kad nėra pagrindo liūdėti dėl buvusių santykių, užtat esama pagrindo susimąstyti apie tai, kaip ir pagal kokius kriterijus renkatės savo meilės partnerius;

Teigiamų savybių padaugėjo arba jos išliko tame pačiame lygyje, tačiau negatyvo jūsų galvoje sumažėjo, reiškia, tie santykiai jums nebuvo tokie blogi ir dar ne viskas prarasta. Yra šansas viską pakeisti, sugrąžinti ir sustiprinti. Svarbiausia – nuoširdžiai to norėti.

Nereikia, kad kas nors būtų šalia, kad būtumėte kokiu nors žmogumi. Koks žmogus jūs esate be savo antros pusės? Žmogus, asmenybė, turinti savo charakterį, pageidavimus, pomėgius, pliusus ir minusus. Gerai, kai šalia yra tų, kurie padeda tau žengti gyvenimo keliu. Vieni ateina, kiti išeina. Atėjo laikas prie to priprasti. Taip, tai labai sunku, tačiau įmanoma.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *